Мікроскопія та гістопатологія

«АЛТ Україна Лтд» є офіційним партнером світового лідера з виробництва оптичних систем і комплексних рішень для гістопатологічних лабораторій - компаній Leica Microsystems і Leica Biosystems. Це дозволяє надавати нашим клієнтам новітні розробки від визнаного європейського виробника.

Сертифіковані технічні й сервісні фахівці відділу здійснюють пусконалагоджувальні роботи, методичну та сервісну підтримку користувачів, вчать працювати з обладнанням, забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування систем у повній відповідності зі стандартами й рекомендаціями виробника.

Групи товарів Leіca Bіosystems

Компанія Leіca Bіosystems (Німеччина) пропонує широкий асортимент витратних матеріалів для гістологічного аналізу. Матеріали сертифіковані для діагностики іn vіtro та використання в державних клінічних закладах. Висока якість реагентів забезпечує надійність і повторюваність отримуваних результатів діагностики. Компанія Leіca Bіosystems (Німеччина), всесвітньо відомий і визнаний виробник високоякісного обладнання, пропонує широкий вибір інструментів для гістологічного аналізу. Індивідуальний підхід до оснащення, а також повна методична й сервісна підтримка виведуть роботу Вашої лабораторії на принципово новий рівень.
014 Інструменти для аутопсії й дисекції 
016 Касети й форми для заливки
17 Леза та масло для мікротомів
018 Вміщувальні й адгезивні середовища
020 Парафін
021 Фіксатори, декальцинатори, дегідратанти
leica-1mm-surgipath-x-tra-clipped-corner-micro-slides-3800052cl-yellow-1-2-gross-a3135360bd674a918ffef256ea24a9be Предметні й покривні скельця
024 Системи збору/транспортування зразків
025 Гістологічні барвники

2

Принтери для касет і скелець
3.pngКріостати

4

Гістологічні процесори

5

Станції заливки

6

Мікротоми
7
Станції забарвлювання та апарати для укладання препаратів під скло
 

8

Станції імуногістохімічного забарвлювання

 

9

Сканери препаратів і системи аналізу зображень

Вдалі рішення показати всі
CALL ME
+
Call me!