Укр
Укр Eng Рус

35-та щорічна конференція Європейського товариства репродукції і ембріології (ESHRE - 2019)

23-26 червня 2019 року в Відні (Австрія) відбувся один з найбільших щорічних заходів у сфері репродуктивної медицини – 35-й конгрес ESHRE (Європейського товариства з питань репродукції людини і ембріології).

Ця важлива подія в області розвитку репродуктивної медицини, де в рамках конференції досвідчені лікарі і ембріологи з усього світу можуть знайти нові знання, обмінятися досвідом, а також познайомитися з передовими досягненнями медичних технологій на виставці обладнання від більш ніж 200 виробників.

Наукова програма заходу складалася з сесій, присвячених новим стратегіям і підходам в лікуванні безпліддя, питань чоловічого безпліддя, ендокринної гінекології, рішенням репродуктивних проблем при ендометріозі і онкологічних захворюваннях, особливостям проведення ЕКО для різних груп пацієнтів, питань збереження репродуктивного здоров’я і досягнень генетичної діагностики.

В ході конгресу пройшли навчальні курси і спеціалізована виставка лідерів індустрії.

Учасники конгресу ESHRE

Конгрес ESHRE в цьому році відвідали близько 12 000 експертів з 130 країн світу. Серед них були і наші фахівці у напрямку допоміжних репродуктивних технологій. Представники компанії АЛТ Україна Лтд присутні на стендах наших зарубіжних партнерів зі світовим ім’ям, таких як: Leica Microsystems, Hamilton Thorne, Gynemed, Narishige, IVFtech і MICROPTIC.

Будьте в курсі новин

    A