Укр
Рус Укр Eng

Наука

Пропонуємо кращі в своєму класі рішення для прикладних і наукових досліджень

Галузь науки має свої характерні особливості, адже обсяги інформаційних досліджень подвоюються кожні кілька років. Завдяки впровадженню новітніх технологій ми допомагаємо своїм клієнтам прискорювати і поглиблювати наукові дослідження, вирішувати складні аналітичні завдання, підвищувати якість діагностики в медицині і продуктивність лабораторій різного профілю.

Рішення для галузі
Молекулярна біологія
Аналітичне обладнання
Мікроскопія

Забезпечуємо фундаментальну та прикладну науку в галузі біології сучасними засобами наукових досліджень: від витратних матеріалів для імплементації сучасних методологічних підходів до наукової підтримки. Повний пакет продукції для молекулярної біології, досліджень ДНК і ДНК-технології, дослідження протеїнів / протеома, ліпідології. Рішення для роботи з клітинними культурами. Особливу увагу також приділяємо засобам аналізу методом ПЛР для ідентифікації особи в межах судово-медичної експертизи та криміналістики.

Наш досвід оснащення дослідницьких лабораторій – від простих мішалок до ЯМР-спектрометрів-високо цінується сотнями задоволених користувачів з різних галузей. Співпрацюємо з провідними дослідницькими центрами, допомагаючи їм підбирати найкраще високотехнологічне обладнання відповідно до їхніх завдань.

Співпрацюючи з провідними виробниками оптичних систем, пропонуємо клієнтам сучасні комплексні рішення для досліджень в будь-якій галузі науки. Наше обладнання допомагає отримати високоточну візуалізацію досліджуваних об’єктів, вимірювати і документувати отримані результати. Пропонуємо мікроскопи рутинного і дослідницького класу. Оптичні мікроскопи, стереомікроскопи, системи для біологічних досліджень на базі мікроскопів високої роздільної здатності, конфокальну мікроскопію.

Товари напрямку
Проточна цитометрія
Полум'яна фотометрія
Kreatech ДНК-зонди та реактиви для FISH
Обладнання для підготовки FISH препаратів
Системи візуалізації та програмне забезпечення
Устаткування для пробопідготовки
Цифрові камери
Геномні секвенатори
Генетичні аналізатори

Експертиза

Кейси
22.04.2021
Як інститут зоології ім. Шмальгаузена НАН України запровадив нові технології для вивчення комах. Кей
Аналітика
25.02.2021
Підігрівання. Вплив температури на екстракцію
Аналітика
12.01.2021
Цитогенетичні дослідження
Огляди рішень
12.11.2020
Тест-система Seegene для одночасного виявлення SARS-CoV-2, грипу A, B та RSV A/B
Огляди рішень
06.11.2020
Тест-система Seegene для синдромного виявлення 17 респіраторних вірусів
Аналітика
26.06.2020
Пошук вакцини від COVID-19: коли світ отримає зброю проти вірусу
Зв'яжіться з нами

    A