Укр
Укр Eng Рус

Наука

Пропонуємо кращі в своєму класі рішення для прикладних і наукових досліджень

Галузь науки має свої характерні особливості, адже обсяги інформаційних досліджень подвоюються кожні кілька років. Завдяки впровадженню новітніх технологій ми допомагаємо своїм клієнтам прискорювати і поглиблювати наукові дослідження, вирішувати складні аналітичні завдання, підвищувати якість діагностики в медицині і продуктивність лабораторій різного профілю.

Рішення для галузі
Молекулярна біологія
Аналітичне обладнання
Мікроскопія

Забезпечуємо фундаментальну та прикладну науку в галузі біології сучасними засобами наукових досліджень: від витратних матеріалів для імплементації сучасних методологічних підходів до наукової підтримки. Повний пакет продукції для молекулярної біології, досліджень ДНК і ДНК-технології, дослідження протеїнів / протеома, ліпідології. Рішення для роботи з клітинними культурами. Особливу увагу також приділяємо засобам аналізу методом ПЛР для ідентифікації особи в межах судово-медичної експертизи та криміналістики.

Наш досвід оснащення дослідницьких лабораторій – від простих мішалок до ЯМР-спектрометрів-високо цінується сотнями задоволених користувачів з різних галузей. Співпрацюємо з провідними дослідницькими центрами, допомагаючи їм підбирати найкраще високотехнологічне обладнання відповідно до їхніх завдань.

Співпрацюючи з провідними виробниками оптичних систем, пропонуємо клієнтам сучасні комплексні рішення для досліджень в будь-якій галузі науки. Наше обладнання допомагає отримати високоточну візуалізацію досліджуваних об’єктів, вимірювати і документувати отримані результати. Пропонуємо мікроскопи рутинного і дослідницького класу. Оптичні мікроскопи, стереомікроскопи, системи для біологічних досліджень на базі мікроскопів високої роздільної здатності, конфокальну мікроскопію.

Товари напрямку
Рентгенівська флуоресценція (РФА)
Спектрофотометри
Витратні матеріали для пробопідготовки
ЯМР-спектрометри
Мікрохвильове розкладання
Реагенти для клітинної біології
ІЧ-Фур'є спектрометрія
Устаткування для пробопідготовки
Кріогенне обладнання

Експертиза

Кейси
22.04.2021
Як інститут зоології ім. Шмальгаузена НАН України запровадив нові технології для вивчення комах. Кей
Аналітика
25.02.2021
Підігрівання. Вплив температури на екстракцію
Аналітика
12.01.2021
Цитогенетичні дослідження
Аналітика
26.06.2020
Пошук вакцини від COVID-19: коли світ отримає зброю проти вірусу
Новина
12.07.2019
Життя і досягнення Євгена Ростиславовича Кавецького
Захід
01.06.2017
«Організаційні і правові засади оптимізації системи охорони здоров'я в Україні та світі в сучасних у
Огляди рішень
10.03.2016
Ефективність використання інформаційної системи (МІС) в медичних установах
Зв'яжіться з нами

    A