Укр
Укр Eng Рус

Криміналістика

Пропонуємо технологічні рішення для судово-медичних досліджень

Спеціалізуємося на сучасних рішеннях для криміналістичних і судово-медичних лабораторій, які допомагають фахівцям проводити якісну експертизу із застосуванням новітніх методик. Пропонуємо провідні розробки і професійне обладнання від виробників, що спеціалізуються на рішеннях для балістичної, трасологічної експертизи, а також технічної експертизи документів.

Рішення для галузі
Обладнання для токсикологічної експертизи
Мікроскопія
Балістична експертиза та ідентифікація
Генетичний аналіз

Пропоновані нами рішення отримали визнання експертів у всьому світі і стали міцною основою для розвитку спеціалізованих лабораторій. Постачаємо обладнання, яке допомагає криміналістам здійснювати якісну хіміко-токсикологічну експертизу більшості відомих на сьогодні наркотичних речовин. А саме – газові хроматографи і мас-спектрометричні токсикологічні аналізатори як для первинного скринінгу, так і для глибинного аналізу токсичних речовин, що дозволяє визначити навіть найнижчі концентрації в біологічних зразках.

Постачаємо новітні розробки кращих світових виробників обладнання для балістичної та трасологічної експертизи. Наші рішення допомагають відтворювати тривимірні зображення складних поверхонь об’єктів досліджень, робити глибокофокусні фотографії, будувати профілограми, вивчати як великогабаритні об’єкти дослідження, так і дрібні частинки волокон, волосся, фарби.

Пропонуємо кращі в своєму класі рішення для балістичної ідентифікації, сканування куль і гільз, нанесення слідів, пошуку серед бази даних зображення і проведення балістичних експертиз. Наші рішення дають змогу проводити трасологічні експертизи, дактилоскопію та експертизу документів, відтворювати тривимірні зображення поверхні і візуалізувати відбитки пальців.

Наші рішення допомагають криміналістам проводити молекулярно-генетичні дослідження, пов’язані з ідентифікацією особистості та визначенням батьківства за допомогою STR-аналізу. Ми постачаємо набори для проведення пробопідготовки і виділення ДНК з широкого кола зразків, включаючи кістковий матеріал, від кращих світових виробників. Забезпечуємо бюро судово-медичної експертизи обладнанням для проведення криміналістичних аналізів: генетичними аналізаторами ДНК, системами для проведення ПЛР і кількісної ПЛР, станціями для автоматичної пробопідготовки. Також пропонуємо програмне забезпечення для обробки одержуваних даних, їхньої подальшої уніфікації з міжнародними вимогами.

Наші товари
Мікрохвильове розкладання
Раман-спектрометрія
Мікробіологічні аналізатори
Мікроскопи для нейрохірургії
Лабораторні центрифуги
Інкубатори та кліматичні камери
Настільні лабораторні прилади
Водяні бані та циркуляційні установки
Холодильне обладнання

Експертиза

Аналітика
18.03.2021
Топографічний‌ ‌аналіз‌ ‌відбитків‌ ‌бойка‌ ‌на‌ ‌гільзах‌ ‌
Зв'яжіться з нами

    A