Укр
Укр Eng Рус

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря»

10-11 квітня в м. Вінниця відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря», в якій прийняв участь і наш відділ мікроскопії та гістопатології.

Аудиторія слухачів налічувала близько 300 лікарів із усіх областей України.
Головна мета заходу була спрямована на об’єднання досвіду патологів і клініцистів різних спеціальностей задля покращення якості медичної допомоги, а також усвідомлення важливості зв’язку «клініцист – морфолог» у верифікації прижиттєвої діагностики, виборі тактики лікування.

Мета конференції

Вперше в Україні в межах Конференції було створено платформу комплексного, мульти- та трансдисциплінарного підходу до сучасної патоморфологічної діагностики у практиці лікаря. Розглянуто питання сучасного уявлення щодо процесів патогенезу, діагностики, прогнозування та вибору методу лікування захворювання на основі комплементарної асиміляції різних дисциплін (кібернетики, математики, різних клінічних спеціальностей, інформатики тощо), показані можливості нових предметних таксономій.

Компанія «АЛТ Україна ЛТД» представила рішення для патоморфологічних і гістологічних лабораторій. На стенді були представлені мікроскопи від бренду Leica Microsystems:

  • Модель рутинного класу Leica DM500 з модульною цифровою камерою;
  • Модель лабораторного класу Leica DM2000.

Гістологи змогли наживо оцінити якість німецького виробника і порівняти моделі різного рівня та конструкції.

Будьте в курсі новин

    A