Укр
Рус Укр Eng

Початок епохи Microhub: нова розробка від Leica Microsystems

Компанія  Leica Microsystems та Danaher Corporation створили перший у світі Microhub. 3 березня 2022 року у Вецларі, Німеччина, з’явилася нова унікальна розробка – Mica. Це повністю інтегроване рішення для мікроскопії, в якому використовується програмне забезпечення для машинного навчання, інструменти автоматизації та унікальні методи флуоресценції для автоматизації робочого процесу для дослідників, незалежно від рівня досвіду в мікроскопії.

«Дослідницькі парадигми постійно розвиваються, як ми бачили в недавній еволюції одиночних клітин та транскриптоміки. Наступний рубіж полягає в тому, щоб помістити цю розрізнену інформацію у просторовий контекст, оскільки місцезнаходження має вирішальне значення для розуміння біологічних механізмів. Тенденція спонукає дедалі більше дослідників використовувати складні зображення у своїх дослідженнях. Ми створили Mica для тих спеціалістів, яким потрібно більше зосередитися на біології, ніж на мікроскопії», — говорить Джеймс О’Брайєн, віце-президент з біологічних наук Leica Microsystems. 

Епоха Microhub розширить можливості мікроскопії для всіх

Основною ідеєю при створенні Mica було надати дослідникам таку необхідну можливість мінімізувати час для налаштування параметрів, а також спростити процедуру отримання якісних зображень. З Mica це дійсно стане можливим: вбудована автоматизація усуває до 85 % кроків налаштування системи у звичайному робочому процесі обробки зображень.

Microhub

Microhub

Користувачі можуть візуалізувати чотири флуоресцентні мітки одночасно за допомогою запатентованої технології FluoSync, яка пропонує вчетверо більше даних зі 100% кореляцією (в порівнянні з традиційними методами флуоресцентної візуалізації). Перехід на конфокальний режим відбувається практично миттєво, що нівелює необхідність у повторному пошуку зони інтересу.

Mica має все, що потрібно досліднику для радикального спрощення робочих процесів: налаштована автоматизація та штучний інтелект забезпечують глибше розуміння та можливості збору статистичних даних. Наприклад, для виконання складного експерименту, такого як аналіз флуоресцентного багатолункового планшета, поточний робочий процес можна спростити з 24 кроків за допомогою звичайного мікроскопа до всього 8 кроків із використанням Mica.

Питання, на які Mica завжди надасть відповіді

  • Ваші задачі потребують флуоресцентної та конфокальної мікроскопії?
  • Ви проводите дослідження з чутливими зразками протягом днів або тижнів?
  • Спеціалісти Вашої лабораторії витрачають велику кількість часу лише для того, щоб налаштувати мікроскоп?
  • Після візуалізації є необхідність у аналізі зразків та отриманні статистичних даних на основі великої кількості зображень?

Завдяки Mica усе це можливо в одній системі!

Детальніше ознайомитись із новою розробкою від Leica Microsystems ви зможете на офіційному сайті. Або зверніться до нас і наші менеджери проконсультують вас.

Будьте в курсі новин

    A