Укр
Укр Eng Рус

Агро

Допомагаємо підприємствам АПК впроваджувати сучасні технології для контролю якості продукції

Рішення, які ми пропонуємо,  допомагають підприємствам агросектору налагодити контроль якості виробленої продукції відповідно до локальних і міжнародних стандартів, забезпечити просування продукції на зовнішні ринки. Безпосередньо співпрацюємо зі світовими лідерами з виробництва аналітичного, контрольно-вимірювального обладнання та хімії для лабораторій з контролю якості агропродукції, що дає нам змогу  надавати клієнтам кращі рішення за вигідними умовами.

Рішення для галузі
Аналітичне обладнання
Мікроскопія
Молекулярна біологія

Пропонуємо комплексні рішення для якісного аналізу агропродукції відповідно до вимог українського та міжнародного профільного законодавства. Наше обладнання дає можливість провести дослідження на наявність важких металів, токсинів, пестицидів, а також здійснити всі необхідні тестування молочної продукції перед виведенням на ринок.

Оснащуємо лабораторії з контролю якості агропродукції високотехнологічними мікроскопами як рутинного, так і дослідницького класу. Забезпечуємо пряме постачанняобладнання від провідних виробників оптичних систем, надаємо повний спектр сервісної підтримки.

Надаємо рішення для лабораторій ветеринарної медицини, інститутів ветеринарної та санітарної експертизи, великих агропромислових комплексів. Продукція, що постачається нами, допомагає проводити дослідження за методом ПЛР, геномного і повногеномного секвенування для визначення захворювань тварин – АЧС, хвороба Ньюкасла, а також визначати видову і сортову приналежність тварин і рослин.

Наші товари
ЯМР-спектрометри
Системи мікрохвильової екстракції
Мікрохвильове розкладання
ІЧ-Фур'є спектрометрія
Обладнання для імуноферментного аналізу
Мікробіологічні аналізатори
ТОС- аналізатори
Мікроскопи для нейрохірургії
Обладнання для упарювання

Експертиза

Аналітика
21.08.2023
Вітамінний склад кормів для тварин
Аналітика
06.08.2021
Стереомікроскопи в інспекції рослин: міжнародний досвід
Аналітика
21.10.2020
3-МХПД, гліцидол та їхні ефіри: нове у європейському законодавстві щодо їхнього вмісту у харчовій пр
Аналітика
08.08.2019
Мікотоксини в кормах
Зв'яжіться з нами

    A