Укр
Укр Eng Рус

Скринька довіри

На сьогоднішній день, питання боротьби з корупцією є одним з найголовніших для України. Протидіяти такому явищу як корупція – обов’язок не тільки кожного свідомого громадянина але й компаній в цілому. Але, в той час як існує сувора відповідальність за вчинення корупційних дій, цей негатив існує і поширюється в нашій державі. З метою додержання антикорупційних стандартів і процедур і загальноприйнятих соціальних і моральних цінностей, в компанії АЛТ Україна Лтд, була введена комплаенс-політика. Якщо Вам стало відомо або Ви стали свідком скоєння корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками компанії АЛТ Україна ЛТД, Ви можете відправити про це повідомлення керівництву компанії електрону адресу transparency@alt.devbrainlab.com.ua або скористатися формою зворотного зв’язку в кінці сторінки.

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Звертаємо увагу на те, що якщо повідомлення містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників компанії, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Напишіть нам

    A