Укр
Укр Eng Рус

Електронна піпетка E1-ClipTip Equalizer та диспенсер для реагентів Multidrop Combi для підвищення ефективності підготовки зразків для RT-PCR

Однією з проблем при підготовці зразків для RT-PCR є людський фактор, і, як результат – наявність помилок та непослідовностей перенесення зразків. Здебільшого перед екстракцією нуклеїнових кислот зразки мають бути перенесені з однієї посудини (пробірка для зразків) в абсолютно іншу. Наприклад, 96-лунковий планшет для зразків. Для спрощення цього процесу доцільним буде використання E1-ClipTip – це електронна піпетка, в якій можна регулювати відстань між наконечниками. Також вона дає змогу користувачам швидко і ефективно переносити зразки між різними посудинами (пробірки, штативи, мікропланшети тощо), на відміну від одноканальної піпетки.

Щоб скоротити час і зусилля на етапах перенесення нуклеїнової кислоти в планшет для PCR та об’єднанні з реагентами для RT-PCR, можна використовувати диспенсер для реагентів Multidrop Combi для швидкого і точного розкапування планшетів, промивання та елюювання, необхідних для процесу виділення нуклеїнових кислот. Для об’єднання зразків можна використовувати піпетку E1-ClipTip Multichannel Equalizer з необхідними реагентами для RT-PCR.

Як правило, підготовка до RT-PCR передбачає необхідність виконанувати безліч кроків ручного дозування, що знижує ефективність і збільшує ризик припущення помилок, які впливають на продуктивність робочого процесу RT-PCR. Використання електричної піпетки E1-ClipTip Multichannel Equalizer у поєднанні з диспенсером для реагентів Multidrop Combi дає змогу на 63% заощадити час під час підготовки зразків для RT-PCR в порівнянні з ручним розкапуванням. Це скорочення часу дозволяє збільшити пропускну здатність на 24% завдяки скороченню часу простою приладу між запусками RT-PCR.

Більш детально ознайомитися з результатами дослідження можна в Брошурі

Будьте в курсі новин

    A