Укр
Рус Укр Eng

Фармацевтика

Постачаємо сучасні рішення для розробки і виробництва нових ліків

Ми розуміємо важливість своєчасного і якісного виробництва медичних препаратів, адже від цього багато в чому залежить здоров’я всієї нації. Надаючи комплексні рішення для підприємств фармацевтичної галузі, ми допомагаємо нашим клієнтам прискорити розробку нових ліків, отримувати сировину кращої якості, автоматизувати виробничі процеси.

Рішення для галузі
Аналітичне обладнання
Молекулярна і клітинна біологія
Обладнання для заготівлі компонентів крові
Мікроскопія

Забезпечуємо підприємства фармацевтичної галузі комплексними рішеннями, що дають змогу застосовувати сучасні технології та підходи до виробництва нових ліків. Пропоновані нами рішення допомагають клієнтам налаштувати рутинний контроль якості на фармацевтичному виробництві, прискорити процес розробки нових препаратів.

Маючи глибоку експертизу і досвід в біотехнологіях, ми забезпечуємо наших клієнтів рішеннями, які дозволяють підвищити ефективність виробництва фармацевтичних препаратів. Надаємо продукцію та науково-технічну підтримку всіх етапів R&D, пілотних розробок у фармвиробництві в питаннях масштабування, напрацювання та зберігання цільового продукту, а також фарманалітики, реалізованої за допомогою ПЛР-аналізу.

Пропонуємо сучасне обладнання, яке допомагає закласти основу для виробництва якісних ліків на основі компонентів донорської крові людини. Наші рішення допомагають створювати технологічно складні препарати для лікування захворювань крові і раку. Забезпечуємо прямі постачання від кращих у світі виробників обладнання для фракціонування плазми крові, інактивації, відмивання еритроцитів і заготівлі компонентів тривалого зберігання.

Оснащуємо лабораторії кращими в своєму класі мікроскопами з інноваційними оптичними технологіями, системами для біологічних досліджень на базі мікроскопів високої роздільної здатності, конфокальною мікроскопією, системами для автоматичного підрахунку частинок в рідких субстанціях.

Наші товари
Обладнання для упарювання
Лабораторні центрифуги
Інкубатори та кліматичні камери
Настільні лабораторні прилади
Водяні бані та циркуляційні установки
Холодильне обладнання
Обладнання для дозування рідин
Кріогенне обладнання
Обладнання для аналізу та очистки води

Експертиза

Огляди рішень
11.12.2020
Повна відповідність регуляторним вимогам разом з програмним забезпеченням Chromeleon
Аналітика
23.10.2020
Визначення нітрозамінів у фармацевтичній продукції та сировині
Аналітика
10.03.2016
Контроль форми і розміру часток лікарських субстанцій в фармацевтичному виробництві
Зв'яжіться з нами

    A