Укр
Укр Eng Рус

Захід: Обери своє рішення з мікроскопії для IVF лабораторії на ESHRE

Онлайн-виставка проходитиме 26 червня – 1 липня 2021 р.

ESHRE і в цьому році буде проходити онлайн, тому запрошуємо ознайомитися з віртуальними стендами, щоб ви могли дізнатися про рішення ЕКО, не виходячи з Вашого офісу. 

Вибір правильного обладнання є головним компонентом зручної та ефективної роботи маючи на меті досягнення більшої кількості успішних циклів. 

Leica Microsystems пропонує широкий спектр інструментів як для рутинних, так і для специфічних завдань у лабораторії ЕКО. Наші рішення включають прямі та стереомікроскопи, а також інвертовані мікроскопи для ICSI та IMSI. Їх також можно обладнати цифровими камерами з високою роздільною здатністю і чутливістю.

Скористайтеся можливістю відвідати стенд Leica на ESHRE Virtual Meeting 2021 з 26 червня по 1 липня і ознайомитися з широким спектром рішень для лабораторій ЕКО. 

Там Ви зможете познайомитися з однією з кращих станцій для ICSI на базі мікроскопу Leica DMi8 та системою мікроманіпуляторів Narishige Takanome, яка також оснащена технологією IMSI, що дозволяє використовувати мікроманіпулятор та мікроскоп для IMSI і ICSI на одній робочій станції . 

Щоб приєднатися до цієї події, перейдіть за посиланням і пройдіть швидку реєстрацію.

Будьте в курсі новин

    A