Укр
Рус Укр Eng

Кріо-конфокальна система STELLARIS 5 Cryo від Leica Microsystems

Leica Microsystems, провідний постачальник мікроскопії та наукового обладнання, представив новий конфокальний мікроскоп STELLARIS 5 Cryo. Ключова ідея системи – це інтеграція в єдине рішення для кріо-електронної томографії, разом з обладнанням пробопідготовки, що має назву Coral Cryo. Таке рішення забезпечує дослідників повним спектром програмно-апаратних засобів для високоточного конфокального 3D-націлювання та визначення області інтересу. 

Coral Cryo

«Кріо-електронна томографія відкриває вікно для розуміння молекулярної соціології (Molecular sociology), — каже д-р Джулія Кеніг, керівник проекту з досліджень та розробок у Leica Microsystems — Створення зображень із субнанометровою роздільною здатністю супроводжується деякими серйозними проблемами, зокрема необхідністю знаходити та  точно визначати об’єкти, що вас цікавлять. Coral Cryo дозволяє швидко знаходити області інтересу. При цьому система забезпечує простоту у використанні, завдяки провідним апаратним та програмним інтерфейсам».

Частиною Coral Cryo є апаратне забезпечення, оптимізоване для робочого процесу, включаючи предметний столик та систему переносу зразків VCT, а також сучасне програмне забезпечення для наведення, інтеграції та передачі інформації до FIB. Зображення та координати ділянок інтересу можна експортувати у відкритому форматі для подальшої підготовки на електронному мікроскопі (ЕМ), тому високовартісний час візуалізації на самому ЕМ значно скорочується.

Coral Cryo

Coral Cryo є частиною нового сімейства рішень від Leica, яке включає Coral Nano — рішення для робочого процесу для кореляційної та електронної мікроскопії живих клітин (CLEM). Ці робочі процеси продумані та спроектовані таким чином, щоб забезпечити найкоротший шлях до успішного використання та зведення до мінімуму зусиль для навчання роботі із системою.

Щоб отримати додаткову інформацію про робочий процес Coral Cryo, відвідайте сторінку рішення або зверніться до спеціалістів компанії АЛТ Україна.

Будьте в курсі новин

    A