Укр
Укр Eng Рус

Практичний семінар: Демонстрація можливостей платформи Leica THUNDER для флуоресцентної візуалізації

Семінар відбудеться 25 березня, о 16:00 за київським часом. Реєстрація на семінар вже відкрита

Помістивши об’ємний зразок під флуоресцентний мікроскоп, кожен вчений стикається із загальною проблемою: розмитим зображенням. Ця типова туманність, що виникає через розфокусування областей зразка, блокує структурні деталі, необхідні для подальшого аналізу. Як же вирішити одвічну проблему розмитого контрасту під час візуалізації товстих зрізів?

У кінці 2019 року наш партнер – компанія Leica Microsystems – розробила та представила ринку унікальну розробку – платформу для широкопольної мікроскопії THUNDER, яка дає змогу отримати чіткі зображення цілого зразка без розмиття фокуса.

THUNDER – це оптико-цифрова технологія, в якій використовується новий метод математичного очищення. Цей метод встановлює новий стандарт високошвидкісної зверхякісної візуалізації товстих зразків.

25 березня, о 16:00 за київським часом у вас є можливість приєднатися до онлайн-семінару і побачити, як працює платформа на практиці. Експерти Leica Microsystems продемонструють можливості THUNDER, працюючи зі зразками в режимі реального часу.

В ході семінару також запланована Q&A-сесія, під час якої ви зможете поставити запитання доповідачам і взяти участь в обговореннях з експертами компанії.

Участь у вебінарі – за попередньою реєстрацією. Мова заходу – англійська.

Будьте в курсі новин

    A