Укр
Укр Eng Рус

Онлайн-конференція «See the Hidden: штучний інтелект у мікроскопії»

Приєднуйтеся до онлайн-конференції 8 липня, о 15:00 за київським часом

15:00. Введення в ШІ для мікроскопістів

Технології машинного та глибинного навчання нерозривно пов’язані з повсякденним життям — варто лише згадати про Tesla Autopilot, Alexa, Spotify, Amazon або YouTube. Протягом останніх трьох років рішення, побудовані на штучному інтелекті (ШІ), почали застосовуватись і в мікроскопії. Вони використовуються для оптимізації отримання зображень (інтелектуальна мікроскопія), класифікації зображень та об’єктів, сегментації, реконструкції, а також для забезпечення надвисокої роздільної здатності й можливості віртуального фарбування. На онлайн-конференції доктор Лучано Лукас, директор Leica Aivia компанії Leica Microsystems, розповість про основні концепції машинного навчання в мікроскопії, аналіз зображень і термінологію, яку часто використовують експерти зі ШІ.

15:35. Візуалізація живих клітин: платформа конфокальної мікроскопії STELLARIS

Конфокальна візуалізація — золотий стандарт 3D-візуалізації живих клітин. Багато років учені були зосереджені на удосконаленні апаратних компонентів мікроскопів. Але покращення якості візуалізації — не менш важливе завдання, яке сьогодні вийшло на перший план. Ви дізнаєтеся про нову техніку шумозаглушення для експериментів з живими клітинами, яка унікальним чином поєднує в собі класичну обробку зображень зі штучним інтелектом.

15:50. Leica Aivia — майбутнє ШІ мікроскопії

Leica Aivia — одна з найкращих платформ для візуалізації та аналізу зображень з використанням штучного інтелекту, що існують на сьогодні. Доступна локально та онлайн. Використовуючи ШІ, Aivia усуває розрив між інформатикою та біологією. Вона спрощує процес сегментації, допомагає вченим легко аналізувати великі й дуже складні зображення за лічені хвилини. Як працює платформа, ви зможете побачити під час онлайн-конференції.

16:10. Панельна дискусія

Тема обговорення — поточний і майбутній вплив штучного інтелекту на мікроскопію, біологічні науки та повсякденне життя.

Щоб узяти участь в онлайн-конференції, будь ласка, зареєструйтеся.

Зареєструватися на онлайн-конференцію

Будьте в курсі новин

    A