Укр
Рус Укр Eng

Харчова промисловість

Пропонуємо рішення для контролю якості та безпеки продуктів харчування

Національне та міжнародне законодавство висуває підвищені вимоги до якості та безпеки харчової продукції. Наш досвід, експертиза та багаторічне партнерство з провідними світовими брендами обладнання та реагентів дають нам змогу пропонувати клієнтам найкращі у своєму роді комплексні рішення для забезпечення контролю якості та безпеки продуктів харчування.  

Рішення для галузі
Молекулярна біологія
Аналітичне обладнання
Мікроскопія

Надаємо рішення для молекулярно-біологічного аналізу харчової сировини та готової харчової продукції на харчові патогени, якісного та кількісного визначення ГМО як в сировині, так і в готових продуктах харчування. 

Забезпечуємо лабораторії з контролю якості та установи санітарної експертизи високотехнологічним аналітичним обладнанням, яке дає змогу контролювати якість харчової продукції на кожному етапі її виробництва. Наші рішення допомагають виробникам визначати ключові параметри безпеки продуктів харчування відповідно до національних та міжнародних стандартів: проводити аналіз на наявність токсинів, пестицидів та інших речовин.  

Пропонуємо мікроскопічне обладнання від кращих світових виробників оптичних систем для проведення рутинних лабораторних досліджень харчової продукції. Здійснюємо пусконалагоджувальні роботи, методичну та сервісну підтримку користувачів, навчаємо роботі з обладнанням, забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування систем. 

Наші товари
ІЧ-Фур'є спектрометрія
Проточна цитометрія
Полум'яна фотометрія
Аналізатори ртуті
Устаткування для пробопідготовки
Цифрові камери
ПЛР-РЧ для харчової промисловості
Центрифуги
Аналізатори азоту/білка

Експертиза

Аналітика
06.08.2021
Стереомікроскопи в інспекції рослин: міжнародний досвід
Огляди рішень
01.07.2021
Фальсифікат молочної продукції: методи та обладнання для визначення
Аналітика
21.10.2020
3-МХПД, гліцидол та їхні ефіри: нове у європейському законодавстві щодо їхнього вмісту у харчовій пр
Аналітика
08.08.2019
Мікотоксини в кормах
Аналітика
01.08.2019
Вітамінний склад кормів для тварин
Зв'яжіться з нами

    A