Укр
Рус Укр Eng

Трансплантологія

Пропонуємо сучасні технології, які допомагають галузі розвиватися

У всьому світі трансплантація кісткового мозку/гемопоетичних стовбурових клітин і солідних органів – стандарт лікування багатьох захворювань. Ми розуміємо важливість розвитку трансплантології як високотехнологічної і високоорганізованої медичної галузі. Надаючи нашим клієнтам новітні розробки і технології в трансплантології, а також забезпечуючи методичну підтримку та навчання фахівців лабораторного супроводу, ми допомагаємо підтримувати розвиток галузі і прискорюємо впровадження трансплантаційних технологій в загальну медичну практику.

Рішення для галузі
Молекулярно-генетичне HLA-типування
Скринінг і моніторинг HLA-пов'язаних і незв'язаних донорспеціфічних антитіл
Моніторинг імуносупресивних препаратів
Фенотипування
Патогенінактивація
Кріоконсервація еритроцитів
Автоматичні донорські процедури
Автоматичні терапевтичні процедури

Сучасні рішення на базі молекулярних ДНК-методологій, які забезпечують типування низької, середньої, високої роздільної здатності, що дозволяють визначати HLA-антигени у донора і потенційного реципієнта, визначати їхню генетичну специфічність і сумісність пари донор-реципієнт за генетичнім профілем. Обладнання і спеціалізована реагентика для проведення HLA-типування в спорідненій і неспорідненій трансплантації кісткового мозку/гемопоетичних стовбурових клітин і солідних органів.

Первинне обстеження пацієнтів, які очікують трансплантації кісткового мозку або солідних органів, обов’язково включає скринінг предиснуючих донорспецифічних антитіл і лімфоцитотоксичний тест (перехресна проба з лімфоцитами донора, методика крос-матч). Повний спектр рішень для проведення скринінгу і крос-матч тестування – спеціалізована реагентика, інвертована мікроскопія, проточна цитометрія, мультиплексне тестування на базі технології xMap Luminex світового лідера в цій галузі One Lambda Inc. Вищевказані рішення дозволяють заздалегідь спрогнозувати імунну сумісність реципієнта з потенційним донором, прогнозувати розвиток ранньої реакції відторгнення після трансплантації і забезпечити життєздатність графтів. А також забезпечити посттрансплантаційний моніторинг наявності та розвитку імунного відторгнення органу.

Рішення для контролю вузького терапевтичного діапазону імуносупресантів методом рідинної хроматографії з тандемним мас-спектрометричним детектуванням для мінімізації ризиків втрати трансплантата і відторгнення органів. ВЕРХ/МС/МС системи, які забезпечують високу специфічність і чутливість аналізу і дозволяють контролювати кілька препаратів одночасно.

Гелева технологія визначення антигенів і антитіл еритроцитів, автоматичні аналізатори, які дозволять здійснювати фенотипування донорів і реципієнтів, проводити індивідуальний підбір до 10 антигенів крові та її компонентів. Технології для зниження іммуногематологічного навантаження на пацієнтів, зниження ризику гемолізу під час трансплантації.

Передові технології інактивації патогенів в клітинах крові – як бактерій, так і вірусів, які ефективно блокують реплікації, транскрипції і відновлення ДНК і РНК патогенів. Технології рекомендовані до застосування Європейською асоціацією трансфузіологів.

Системи для автоматичної обробки еритроцитів (заморожування, розморожування і відмивання), які дозволяють заготовлювати безпечні компоненти крові відповідно до світових стандартів та протоколів. Рішення для створення банку крові рідкісних фенотипів.

Устаткування для заготівлі компонентів крові і периферичних гемопоетичних стовбурових клітин з русла крові для їхньої подальшої пересадки відповідно до нормативів EDQM.

Обладнання для проведення терапевтичного плазмаферезу, плазмообміну та інших терапевтичних процедур відповідно до Європейських протоколів з трансплантації.

Лабораторні центрифуги
Інкубатори та кліматичні камери
Настільні лабораторні прилади
Водяні бані та циркуляційні установки
Холодильне обладнання
Обладнання для дозування рідин
Кріогенне обладнання
Обладнання для аналізу та очистки води
Сухожарові шафи та муфельні печі
Зв'яжіться з нами

    A