Укр
Укр Eng Рус

Трансплантологія

Пропонуємо сучасні технології, які допомагають галузі розвиватися

У всьому світі трансплантація кісткового мозку/гемопоетичних стовбурових клітин і солідних органів – стандарт лікування багатьох захворювань. Ми розуміємо важливість розвитку трансплантології як високотехнологічної і високоорганізованої медичної галузі. Надаючи нашим клієнтам новітні розробки і технології в трансплантології, а також забезпечуючи методичну підтримку та навчання фахівців лабораторного супроводу, ми допомагаємо підтримувати розвиток галузі і прискорюємо впровадження трансплантаційних технологій в загальну медичну практику.

Рішення для галузі
Молекулярно-генетичне HLA-типування
Скринінг і моніторинг HLA-пов'язаних і незв'язаних донорспеціфічних антитіл
Моніторинг імуносупресивних препаратів
Фенотипування
Патогенінактивація
Кріоконсервація еритроцитів
Автоматичні донорські процедури
Автоматичні терапевтичні процедури

Сучасні рішення на базі молекулярних ДНК-методологій, які забезпечують типування низької, середньої, високої роздільної здатності, що дозволяють визначати HLA-антигени у донора і потенційного реципієнта, визначати їхню генетичну специфічність і сумісність пари донор-реципієнт за генетичнім профілем. Обладнання і спеціалізована реагентика для проведення HLA-типування в спорідненій і неспорідненій трансплантації кісткового мозку/гемопоетичних стовбурових клітин і солідних органів.

Первинне обстеження пацієнтів, які очікують трансплантації кісткового мозку або солідних органів, обов’язково включає скринінг предиснуючих донорспецифічних антитіл і лімфоцитотоксичний тест (перехресна проба з лімфоцитами донора, методика крос-матч). Повний спектр рішень для проведення скринінгу і крос-матч тестування – спеціалізована реагентика, інвертована мікроскопія, проточна цитометрія, мультиплексне тестування на базі технології xMap Luminex світового лідера в цій галузі One Lambda Inc. Вищевказані рішення дозволяють заздалегідь спрогнозувати імунну сумісність реципієнта з потенційним донором, прогнозувати розвиток ранньої реакції відторгнення після трансплантації і забезпечити життєздатність графтів. А також забезпечити посттрансплантаційний моніторинг наявності та розвитку імунного відторгнення органу.

Рішення для контролю вузького терапевтичного діапазону імуносупресантів методом рідинної хроматографії з тандемним мас-спектрометричним детектуванням для мінімізації ризиків втрати трансплантата і відторгнення органів. ВЕРХ/МС/МС системи, які забезпечують високу специфічність і чутливість аналізу і дозволяють контролювати кілька препаратів одночасно.

Гелева технологія визначення антигенів і антитіл еритроцитів, автоматичні аналізатори, які дозволять здійснювати фенотипування донорів і реципієнтів, проводити індивідуальний підбір до 10 антигенів крові та її компонентів. Технології для зниження іммуногематологічного навантаження на пацієнтів, зниження ризику гемолізу під час трансплантації.

Передові технології інактивації патогенів в клітинах крові – як бактерій, так і вірусів, які ефективно блокують реплікації, транскрипції і відновлення ДНК і РНК патогенів. Технології рекомендовані до застосування Європейською асоціацією трансфузіологів.

Системи для автоматичної обробки еритроцитів (заморожування, розморожування і відмивання), які дозволяють заготовлювати безпечні компоненти крові відповідно до світових стандартів та протоколів. Рішення для створення банку крові рідкісних фенотипів.

Устаткування для заготівлі компонентів крові і периферичних гемопоетичних стовбурових клітин з русла крові для їхньої подальшої пересадки відповідно до нормативів EDQM.

Обладнання для проведення терапевтичного плазмаферезу, плазмообміну та інших терапевтичних процедур відповідно до Європейських протоколів з трансплантації.

Інсуфлятори
Коагулятори
Лабораторні центрифуги
Інкубатори та кліматичні камери
Настільні лабораторні прилади
Водяні бані та циркуляційні установки
Холодильне обладнання
Обладнання для дозування рідин
Кріогенне обладнання
Зв'яжіться з нами

    A