Укр
Укр Eng Рус

Leica Microsystems випустила нову інноваційну лінійку STELLARIS, що дозволяє переосмислити конфокальную мікроскопію

28 квітня 2020 року в Мангеймі в Німеччині провідний світовий розробник, виробник мікроскопів і наукового обладнання компанія Leica Microsystems оголосила про запуск своєї нової флагманської платформи для конфокальної мікроскопії під назвою STELLARIS. Платформа значно поліпшить процес отримання тривимірних зображень живих клітин і тканин.

Завдяки оптимізованої продуктивності обробки зображень нова конфокальна платформа дає дослідникам можливість бачити більше і, як наслідок, збирати більш точні і надійні дані для точного підтвердження гіпотез. Поєднання унікальних нових детекторів PowerHyD, WhiteLightLaser (WLL) і складного програмного забезпечення дає більш яскраві сигнали, в результаті чого зображення стають більш контрастними з вражаючими деталями. Ці дані допомагають дослідникам спостерігати внутрішньоклітинні процеси, що вкрай важливо для досліджень в таких областях, як рак і нейробіологія.

STELLARIS надає доступ до інформації на часі життя флюоресценції в кожному експерименті, паралельно з загальними підходами до отримання зображень інтенсивності світла. Вчені виявлять, що унікальні режими візуалізації TauSense, засновані на часі життя флюоресценції, відкривають потенціал для вивчення більшого. Такі переваги дозволяють розширити кількість одночасних каналів виявлення за рахунок використання інформації, заснованої на часі життя флюоресценції. Новий інтелектуальний інтерфейс ImageCompass забезпечує вченим продуктивність, що дозволяє робити більше, оскільки настройка навіть складних експериментів тепер стала набагато простіше і інтуїтивно.

STELLARIS забезпечує значні поліпшення в порівнянні з існуючими конфокальної системами на ринку. Підвищена чутливість в синьо-зеленому діапазоні (PDE> 55%) покращує межі виявлення та динамічний діапазон для найбільш часто використовуваних флуорофорів. Розширення діапазону виявлення до ближнього інфрачервоного діапазону (NIR) забезпечує динамічний діапазон на 67% більше в порівнянні з сучасними детекторами.

Розширення в NIR діапазон дає додаткову свободу при виборі барвників і до трьох додаткових кольорів. Нове покоління детекторів в поєднанні з відомою технологією спектрального детектування Leica і недавно розробленої траєкторією променя для максимізації ефективності передачі забезпечує ефективний збір сигналу, в той час як цінні зразки отримують мінімально можливий вплив світла. В кінцевому підсумку це полегшує «м’яку» візуалізацію живих клітин, зберігаючи цілісність зразка і покращуючи відтворюваність результатів.

Більше інформації на сайті виробника.

Також найближчим часом доступні
вебінари за запитом.

Будьте в курсі новин

    A