Укр
Укр Eng Рус

Старт нового освітнього проекту в області патоморфології «Pathology Puzzles»

22 листопада стартував новий освітній проект в області патоморфології « Pathology Puzzles »:

«Pathology Puzzles» – це проект, націлений на вивчення цікавих гістологічних випадків, а також на надання можливості для комунікації в професійному співтоваристві. Проект здійснюється на платформі Digital Pathology ©.

Раз на місяць Вашій увазі будуть доступні 3 випадки на розгляд, в кожному з них спочатку представлені клінічні дані і оцифровані H & amp; E препарати. При необхідності, можливе отримання додаткових даних про спеціальну або імуногістохімічної забарвленням, які знадобляться Вам для постановки діагнозу. На всіх етапах учасник може обговорювати спірні моменти з колегами всередині системи.

Завдання учасника – за перший тиждень, вивчивши клінічні дані і гістологію, написати всередині системи запит на необхідну для діагностики імуногістохімічну панель. За другий тиждень, отримавши доступ до ІГХ препаратів і ознайомившись з ними, дати свою пропозицію за діагнозом.

Формат не має конкурсної основи і ніякого заліку не передбачається. Однак протягом 2016 року найбільш активні учасники будуть заохочуватися компанією UNIM.

Реєстрація нових учасників можлива на сайті. В даний момент в проекті беруть участь вже більше 400 патоморфології.

Про платформі Digital Pathology:

Digital Pathology – це технологічна платформа компанії UNIM для точної, швидкої та дистанційній онкологічної діагностики.

Стратегічний напрямок роботи компанії UNIM – об’єднання спеціалізованих лабораторій по всьому світу за допомогою власної платформи Digital Pathology, що дозволяє консультувати оцифровані гістологічні скла з фахівцями по всьому світу. Це абсолютно змінює якість і ефективність онкодіагностики, лікування онкозахворювань і дає можливість пацієнтам з усього світу отримувати відповідь від провідних фахівців в найкоротші терміни.

Будьте в курсі новин

    A