Укр
Рус Укр Eng

Трансфузіологія

Рішення для ефективного управління запасами донорської крові

Стратегія трансформації системи крові передбачає забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до компонентів донорської крові. Надані нами рішення допомагають центрам служби крові ефективно управляти запасами донорської крові на всіх етапах їхнього створення: від заготівлі та обробки компонентів до їхнього зберігання відповідно до міжнародних стандартів. 

Ми вивчаємо кращий світовий досвід і підбираємо обладнання, що дає змогу центрам крові забезпечувати медустанови високоякісними і безпечними компонентами крові.

Рішення для галузі
Обладнання для заготівлі донорської крові
Рішення для гематології та трансфузіології
Рішення для трансплантології

Постачаємо обладнання для заготівлі та обробки компонентів донорської крові, що довело свою ефективність в практиці служб крові в усьому світі. Пропонуємо сучасні рішення для імуногематологічних досліджень, заготівлі плазми для фракціонування і створення запасів компонентів крові тривалого зберігання. 

Обладнання для аутогемотрансфузії та аналізу системи згортання крові за методиками, які визнані “золотим стандартом” у світовій медичній практиці. Постачаємо системи для фільтрації компонентів крові (госпітальні лейкофільтри та ін.), які успішно застосовуються фахівцями у всьому світі.

Обладнання та витратні матеріали для забезпечення потреб трансплантології в якісних компонентах крові (відмитих, лейкоредукованих і патогенінактивованих), включаючи їхню автоматизовану заготівлю. Устаткування для фенотипування і підбору пари донор-реципієнт. Повний комплекс рішень для створення кріобанку еритроцитів рідкісних фенотипів, тромбоцитів, плазми, стовбурових клітин та лімфоцитів. Устаткування для лікувальних афарезених процедур перед і після трансплантації.

Наші товари
Обладнання для імуногематології
Гелеві карти
Стандартні еритроцити
Тромбоеластографи
Автоматичні системи обробки клітин
Системи для лікувального плазмафарезу
Системи для плазмаферезу
Лейкофільтры
Інактивація

Експертиза

Огляди рішень
12.03.2021
Методи дослідження згортальної системи крові: тромбоеластографія в різних сферах медицини
Аналітика
13.02.2020
Визначення HLA-антитіл для проведення успішної трансплантації нирки – система LabScan 3D
Зв'яжіться з нами

    A