Укр
Укр Eng Рус

τ-STED від Leica Microsystems: нова ера в мікроскопії надвисокої роздільної здатності

Натхненна ідеєю поєднання STED (Stimulated Emission Depletion) і часу життя флуоресценції, Leica Microsystems розробила новий концепт в мікроскопії надвисокої роздільної здатності: τ-STED. Це стало можливим завдяки унікальній синергії STED, надшвидких детекторів фотонів і флуоресцентної FLIM (Fluorescence Lifetime Imaging Microscopy) мікроскопії (на основі технології FALCON).

τ-STED ідентифікує корисний STED сигнал і очищає його від фонового шуму, а також паразитного засвічування, використовуючи час життя флуоресценції. Технологія декодує градієнт часу життя флуоресценції і потім може використовувати його:

  • для забезпечення бажаної роздільної здатності при значно нижчому рівні інтенсивності лазера;
  • для збільшення роздільної здатності зображення, що перевершує можливості традиційного STED.

В результаті, можна автоматично отримати чіткі високоякісні зображення з роздільною здатністю вище ніж 30 нм (по осях Х і Y) і 100 нм (по осі Z).

τ-STED від Leica Microsystems

τ-STED – відмінне рішення для багатокольорового 2D і 3D STED як на живих, так і на фіксованих зразках. Можливість використовувати STED лазер і лазер збудження з меншою інтенсивністю забезпечує: захист зразка, більш тривалі експерименти (дозволяє зняти більше кадрів), а також отримання зображень більшого об’єму без шкоди для роздільної здатності. Необроблені дані завжди доступні для перевірки і кількісної оцінки результатів, що дозволяє уникнути встановлення штучних порогових значень інтенсивності і масок, які можуть пропустити важливу інформацію і спотворити результат візуалізації.

Гнучкість білого лазера (WLL), ексклюзивно доступного від Leica, і широкий діапазон довжин хвиль для STED (775 нм, 660 нм і 592 нм) дозволяє вибрати найбільш придатні барвники в будь-якій області видимого спектру.

Таким чином, технологія τ-STED дозволяє:

  • STED візуалізацію з надвисокою роздільною здатністю при значно нижчому рівні інтенсивності лазера;
  • Дбайливу STED візуалізацію живих клітин для тривалих покадрових зйомок;
  • Багатокольорові дослідження з найбільш придатними зондами.

Більше інформації на сайті виробника.

Будьте в курсі новин

    A