Укр
Рус Укр Eng

Матеріалознавство

Допомагаємо застосовувати кращі практики у вивченні властивостей матеріалів

Галузь матеріалознавства займається вивченням будови матеріалів, що безпосередньо пов’язано з їхніми властивостями. Ми пропонуємо новітні розробки провідних світових брендів, які допомагають промисловим лабораторіям і дослідницьким інститутам вивчати властивості матеріалів, застосовуючи сучасні практики і досвід фахівців з усього світу.

Рішення для галузі
Аналітичне обладнання
Мікроскопія

З чим би ви не працювали: пластиком – металом, керамікою, тонкими порошками або рудними породами – ми підтримаємо виробників і наукових співробітників в дослідженнях. Наш досвід елементного, хімічного та композиційного аналізу – ключовий чинник успіху впровадження технологій контролю: від рутинного контролю якості до контролю у високонаукових дослідженнях різних матеріалів.

Пропонуємо широку лінійку мікроскопів, включаючи металографічні і стереоскопічні, а також камери для мікроскопії, які допомагають досягти максимальних результатів в лабораторних дослідженнях і контролі якості матеріалів. Постачаємопрофільні аксесуари: від набору власників тримачів зразків до спеціалізованого програмного забезпечення для матеріалознавства.

Наші товари
ІЧ-Фур'є спектрометрія
Проточна цитометрія
Полум'яна фотометрія
Аналізатори ртуті
Устаткування для пробопідготовки
Цифрові камери
Геномні секвенатори
Центрифуги
Аналізатори азоту/білка

Експертиза

Огляди рішень
14.07.2021
Як побачити біоплівки. Вивчення біоплівок за допомогою конфокального мікроскопа Leica SP E
Зв'яжіться з нами

    A