Укр
Укр Eng Рус

Матеріалознавство

Допомагаємо застосовувати кращі практики у вивченні властивостей матеріалів

Галузь матеріалознавства займається вивченням будови матеріалів, що безпосередньо пов’язано з їхніми властивостями. Ми пропонуємо новітні розробки провідних світових брендів, які допомагають промисловим лабораторіям і дослідницьким інститутам вивчати властивості матеріалів, застосовуючи сучасні практики і досвід фахівців з усього світу.

Рішення для галузі
Аналітичне обладнання
Мікроскопія

З чим би ви не працювали: пластиком – металом, керамікою, тонкими порошками або рудними породами – ми підтримаємо виробників і наукових співробітників в дослідженнях. Наш досвід елементного, хімічного та композиційного аналізу – ключовий чинник успіху впровадження технологій контролю: від рутинного контролю якості до контролю у високонаукових дослідженнях різних матеріалів.

Пропонуємо широку лінійку мікроскопів, включаючи металографічні і стереоскопічні, а також камери для мікроскопії, які допомагають досягти максимальних результатів в лабораторних дослідженнях і контролі якості матеріалів. Постачаємопрофільні аксесуари: від набору власників тримачів зразків до спеціалізованого програмного забезпечення для матеріалознавства.

Наші товари
Рентгенівська флуоресценція (РФА)
Раман-спектрометрія
Обладнання для імуноферментного аналізу
Лабораторні центрифуги
Інкубатори та кліматичні камери
Настільні лабораторні прилади
Водяні бані та циркуляційні установки
Холодильне обладнання
Обладнання для дозування рідин

Експертиза

Огляди рішень
14.07.2021
Як побачити біоплівки. Вивчення біоплівок за допомогою конфокального мікроскопа Leica SP E
Зв'яжіться з нами

    A