Укр
Укр Eng Рус

Семінар по роботі на металографічному комплексі на базі мікроскопа Leica DMi8 A

У червні цього року фахівець з мікроскопії нашої компанії провів семінар по роботі на металографічному комплексі на базі лабораторії контролю якості залізно дорожніх коліс і сталевих труб ВАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ». Серед учасників семінару були присутні фахівці з чотирьох провідних металургійних заводів України: ВАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ», ТОВ «ІНТЕРПАЙП Ніко Тьюб», ТОВ «ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА» та ТОВ «МЗ« Дніпросталь».

мікроскоп Leica DMi8 A

мікроскоп Leica DMi8 A

Металографічний комплекс побудований на базі мікроскопа дослідного класу Leica DMi8 A і дозволяє проводити різні металографічні дослідження відповідно до міжнародних стандартів якості відповідно до ASTM, DIN, ISO і ГОСТ.

Учасники ознайомилися з особливостями конструкції сучасних мікроскопів для промисловості і можливостями спеціалізованого програмного забезпечення. Завдяки наявності моторизованого предметного столика, оператор може проводити сканування великої площі зразків і їх аналіз, згідно з вимогами стандартів. Можливості системи дозволяють працювати по великій кількості методик, таких як:

  • Аналіз неметалевих включень в сталі;
  • Визначення зерен в металах;
  • Проводити фазовий аналіз;
  • Дослідити чавун та перлітного-феритної структуру;
  • Визначати процентний склад частинок та їх розміри;
  • Проводити складні вимірювання.

Результати досліджень представляються у вигляді зручних звітів, налаштованих згідно вимог лабораторії.

Детальніше ознайомитися з мікроскопом і його характеристиками Ви зможете на офіційному сайті виробника.

Будьте в курсі новин

    A