Укр
Укр Eng Рус

Технологія флуоресцентної мікроскопії THUNDER: висока продуктивність, універсальність і простота у використанні

24 вересня 2019 — Berlin Time: 4:00 pm (CEST) (17:00 — Kyiv)

Запрошуємо Вас взяти участь в освітньому вебінарі, який присвячений технології THUNDER, новинку від бренду Leica Microsystems.

На даному вебінарі будуть розглянуті наступні теми:

  • Як отримати чіткі, високоякісні 3D зображення з товстих зразків;
  • Як скоротити робочий процес обробки зображень починаючи з отримання зображень до аналізу даних;
  • Широкий спектр робочих інструментів обробки зображень для цілого ряду дослідницьких завдань;
  • Приклади мульти платформної візуалізації з використанням технології THUNDER з різними системами, такими як CLEM, confocal і DLS.

Анотація вебінару

Системи THUNDER -це новий клас широкопольних мікроскопів, розроблених Leica Microsystems. Вони здатні отримувати флуоресцентні 2D і 3D зображення навіть товстих зразків, з винятковою якістю і швидкістю. Завдяки комп’ютерній обробці зображень, вдається досягти роздільної здатності, близької до конфокальної мікроскопії.

Однак біологічні дослідження вимагають більшого, ніж просто красиві образи. Надійне кількісне визначення і повторюваність експериментів по візуалізації мають вирішальне значення. Системи THUNDER забезпечують повний робочий процес: від збору зображень до аналізу даних, з дивовижною простотою використання.

Цей веб-семінар продемонструє універсальність і продуктивність систем THUNDER в багатьох областях застосування біологічних наук: від підрахунку ядер в зрізах сітківки і молекул РНК в зрізах ракової тканини, до моніторингу хвиль кальцію в проростках резуховидки і багато іншого.

Зареєструватися на вебінар:Будьте в курсі новин

    A