Укр
Укр Eng Рус

Обладнання для оснащення лабораторії ЕКЗ

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) — універсальний і найефективніший метод лікування безпліддя на сьогодні. Але його успіх багато в чому залежить від кваліфікації медичного персоналу та наявності якісного високотехнологічного обладнання для ЕКЗ.

Провідні світові виробники розробляють ультрасучасне оснащення, яке закриває потреби клінік репродуктивної медицини в усіх напрямках діяльності: від взяття аналізів і преімплантаційної діагностики до запліднення яйцеклітини.

Обладнання для аналізу сперми

Перевірка запліднювальної здатності сперми — один з ключових етапів діагностики для проведення ЕКЗ. Компанія Leica Microsystems розробляє мікроскопи й автоматичні аналізатори сперми, які допомагають у комплексній оцінці аналізів.

Мікроскопи Leica Microsystems

Мікроскопи Leica Microsystems

Мікроскопи для ручного аналізу

Мікроскоп лабораторного класу Leica DM1000 LED і мікроскопи рутинного класу DM500 LED / DM750 LED оснащені високоякісною оптикою та зручним управлінням, що знижує стомлюваність і полегшує роботу фахівця з репродуктивної медицини.

Для аналізу рухливості й концентрації сперматозоїдів передбачена багаторазова лічильна камера. Також є можливість встановити на мікроскоп фазовий контраст.

Аналізатори та системи для автоматизованого аналізу

Для швидкого спермоаналізу клініка ЕКЗ може вибрати автоматичні аналізатори й системи CASA виробництва Leica Microsystems.

Це поєднання мікроскопа з модульною системою програмного забезпечення (ПЗ), що дозволяє вибирати потрібні компоненти для розв’язання поточного завдання й суттєво прискорити дослідження. Автоматичні аналізатори потребують мінімальної участі медперсоналу.

Рішення для ембріологічної лабораторії

Мабуть, ключовим місцем у кожній клініці репродуктивної медицини є лабораторія ембріології. Саме тут виконується обробка сперматозоїдів та яйцеклітин, запліднення методом інтрацитоплазматичної ін’єкції сперматозоїда (ICSI), вирощування ембріонів. Для підвищення успішності маніпуляцій важливо мати в лабораторії передове обладнання.

Обладнання для біопсії 

Процедура може бути здійснена із застосуванням станції ICSI. Щоб отримати високоякісне зображення прозорих об’єктів, використовують інвертований мікроскоп з гофманівським (модуляційним) контрастом. Наприклад, Leica DMi8 з IMC контрастом. Під мікроскоп передбачено столик для підтримки оптимальної температури згідно з вимогами фахівця.

Додатково станцію ICSI можна дообладнати системою лазерного хетчингу та мікроманіпулятором. Також станція для інтрацитоплазматичної ін’єкції сперматозоїда дуже просто модифікується для виконання IMSI.

Лазер для видалення оболонки ембріона

Лазер — один з ключових елементів станції ICSI. Насамперед він необхідний для покращення імплантації: за його допомогою фахівець усуває частину оболонки ембріона перед перенесенням у матку. Також система лазерного хетчингу дозволяє здійснювати біопсію для проведення досліджень у передімплантаційній діагностиці.

Лазери американської торговельної марки Hamilton Thorne вважаються одними з найкращих у світі. Серед них особливе місце посідає модель Lykos DTS — активний лазер з вибором траєкторії на моніторі комп’ютера. Завдяки тому, що лазери Hamilton Thorne вже вбудовані в об’єктив і не використовують систему дзеркал чи оптоволокно, вони не потребують регулярного юстування.

Система візуалізації розвитку ембріонів

Проведення маніпуляцій з ооцитами та візуалізація розвитку ембріонів — від зиготи до бластоцисти — потребує використання стереомікроскопа. Модель Leica S9 забезпечує значну робочу відстань (до 122 мм) і високу апохроматичну якість оптики.

Технологія FusionOptics™ допомагає досягти чудової глибини різкості й високого дозволу для отримання 3D-зображень.

Мікроманіпуляційні системи

Як показує досвід багатьох клінік ЕКЗ, на успіх застосування методу ICSI багато в чому впливає вибрана техніка для мікроманіпуляцій. Важливо, щоб таке обладнання характеризувалося легкістю управління та високою точністю виконання процедур.

Мікроманіпуляційні системи NARISHIGE

Мікроманіпуляційні системи NARISHIGE

Мікроманіпуляційні системи японського бренду Narishige відомі репродуктологам у всьому світі. Їх цінують за високі експлуатаційні властивості та тривалий термін служби, який налічує десятки років. Виробник оснащує клініки моторизованими або механічними маніпуляторами на вибір. Також лабораторії віддають перевагу сучасній системі Takanome.

Оснащення для преімплантаційної генетичної діагностики

Преімплантаційна генетична діагностика (ПГД) грає важливу роль у скринінгу та підборі здорових ембріонів. Для проведення таких досліджень використовуються мікроскопи каріотипування та FISH-системи.

Флуоресцентний мікроскоп для генетичного аналізу

Флуоресцентна гібридизація in situ (FISH) — одна з провідних методик виконання генетичного дослідження. Для неї використовують мікроскоп (наприклад, модель лабораторного класу Leica DM2000 LED або мікроскоп дослідницького класу Leica DM 6B), а також джерело флуоресценції та фільтри під потрібні зонди.

Щоб не здійснювати аналіз вручну, можна доповнити мікроскоп спеціалізованим ПЗ і чутливою ​​камерою. Так фахівець лабораторії репродуктології отримає автоматизовану систему FISH-діагностики та цитогенетичних досліджень, яка підвищить якість і швидкість виконання аналізів.

Доповнюйте клініку ЕКЗ сучасним обладнанням (стереоскопічними мікроскопами, мікроманіпуляторами, системами візуалізації та іншим оснащенням) від світових виробників, щоб підвищити якість обслуговування й збільшити шанс пацієнтів на успішне запліднення. Такий підхід допоможе зробити вашу клініку однією з провідних у своїй галузі.

Будьте в курсі новин

    A