Укр
Укр Eng Рус

Дбаємо, щоб клієнти отримували справжню вигоду від інвестицій і кожного впровадженого нами рішення

Про нас

Ми щодня допомагаємо клієнтам в їхніх важливих місіях: впровадженні сучасних технологій в лабораторії і медичні установи, діагностиці інфекційних захворювань, створенні запасів безпечної крові, оцінці ризику виникнення спадкових захворювань, подоланні проблеми безпліддя, захисті довкілля, перевірці безпеки води і їжі, розшуку злочинців.

З 2004 року ми забезпечуємо сучасними рішеннями лабораторії в таких галузях як харчова промисловість, охорона здоров’я, екологія, енергетика, наука, криміналістика, матеріалознавство, фармацевтика і ембріологія.

Завантажити профіль компанії

Наша місія

Розкривати потенціал інноваційних технологій задля здоров’я та безпеки нації

Наш підхід

Ми вивчаємо потреби клієнта, щоб запропонувати краще рішення і технології.

Активно просуваємо інноваційні методики і сучасне обладнання, що сприяє формуванню нових цінностей у клієнта.

Забезпечуємо клієнта максимальним рівнем сервісної підтримки: від консультування і встановлення обладнання до навчання і подальшого супроводу.

Вносити нові ідеї та формувати нові цінності у клієнта – принципи, на яких базується наш підхід до взаємодії з клієнтами.

61 співробітників
22 менеджери
з продукції
7 керівників
видів бізнесу і проектів
10 методистів і
сервісних інженерів
6 наукових співробітників
з вченим ступенем

АЛТ Україна – один з ключових гравців на ринку рішень для лабораторій будь-якої спеціалізації. Кожен співробітник нашої команди – професіонал, готовий підтримувати високий рівень клієнтського сервісу, оперативно надавати кваліфіковані консультації та тісно взаємодіяти з кожним клієнтом.

Розпочавши роботу в 2004 році як напрямок компанії “Макрохім”, в 2008 році ми виділилися в окремий самостійний бізнес. У назві компанії – ALT – закладено саму суть концепції бізнесу: забезпечувати лабораторії та установи системи охорони здоров’я сучасними лабораторними технологіями – Advanced Laboratory Technologies. Сьогодні ми сфокусовані на сучасних рішеннях для лабораторій різних галузей і допомагаємо їм застосовувати кращі світові практики в своїй роботі.

Зв'яжіться з нами

    A