Укр
Укр Eng Рус

Horiba Scientific

Аналітичні рішення високої ефективності

HORIBA Scientific створює інноваційні аналітичні та вимірювальні системи, що ефективно застосовуються в лабораторіях по всьому світу. 

Компанія являється галузевим підрозділом корпорації HORIBA Group, а її спеціалізація охоплює: елементний аналіз, флуоресценцію, криміналістичну експертизу, GDS, ICP, характеристику часток, Раманівську спектроскопію, спектральну еліпсометрію, визначення вмісту сірки в нафті, якість води та XRF.

Компанія АЛТ Україна ЛТД

АЛТ Україна ЛТД – офіційний представник компанії HORIBA Scientific в Україні. Партнерство зі світовим лідером спектрометрії дає нам можливість постачати найкраще новітнє обладнання в лабораторії нашої країни.

200-річний досвід, професійний підхід та бажання сприяти прогресу науки та техніки дозволяє HORIBA Scientific по праву займати позицію лідера в виробництві оптичних приладів. Обладнання компанії активно застосовується в промислових та наукових дослідженнях. А його якість підтверджується численними нагородами та визнанням від проектів світового рівня. Так, дифракційна решітка HORIBA є ключовим компонентом спектрометра зонду NEW HORIZONS, що був запущений NASA в 2006 році для вивчення Плутона.

A