Запрошуємо на тематичний вебінар від Leica Microsystems, на якому ви дізнаєтесь про:
- Як поєднання вивчення моделей мишей in vivo та людських нейронів, церебральних органоїдів та асемблоїдів in vitro проливає світло на причини порушень нейророзвитку
- Молекулярні та клітинні механізми, що беруть участь у проліферації та діяльності вентральних прогеніторів
- Міграцію та дозрівання інгібіторних нейронів під час розвитку людського мозку
Взаємодія клітин є важливим процесом під час розвитку мозку, на який впливають численні фактори, включаючи морфологію клітин, їхні молекули адгезії, локальний позаклітинний матрикс і секретовані везикули.
Натхненна мутаціями, пов’язаними з порушеннями нейророзвитку, група професорки Сільвії Каппелло з Мюнхенського університету Людвіга Максиміліана прагне зрозуміти роль позаклітинних механізмів, необхідних для правильного розвитку людського мозку.
Їхні дослідження зосереджені на внутрішніх і зовнішніх механізмах, що сприяють формуванню мозку, шляхом вивчення мутацій в генах, що впливають на міжклітинні контакти, позаклітинний матрикс і секрецію везикул.
На цьому вебінарі Сільвія представить останні дослідження, які роблять важливий внесок у наше розуміння клітинних неавтономних механізмів у розвитку порушень нейророзвитку. Вона також покаже, як використання Мікрохабу Mica поряд із системами конфокальної та надроздільної здатності, впливають на робочі процеси візуалізації та підтримують дослідження групи.