Сьогодні на ринку представлено багато сканерів, кожен з яких пропонує різний функціонал. Тому перше, що варто зробити перед покупкою, зрозуміти, які функції для вас важливі:
- Хороша якість зображення надзвичайно важлива для правильної оцінки скелець. Переконайтеся, що зображення сканера відповідають своєму призначенню та чітко відображають особливості клітин, залежно від зразків тканин, які ви будете сканувати.
- Місткість сканера може варіюватися від одного до декількох сотень скелець. Подумайте, який потік вам потрібно просканувати в середньому за один робочий день або один підхід, і який рівень пропускної здатності необхідний.
- Багато компаній вказують час сканування в секундах при розмірі зразка 15 х 15 мм, але це не завжди враховує час на інші технічні моменти такі, як: час на стиснення файлу, надсилання зображень на сервер, надання доступу для перегляду та інше.
- Наскільки якісні та стандартизовані ваші зразки? Якщо стоїть задача повного переходу на цифрову форму – якість пробопідготовки грає вирішальну роль.
- Цифрове патологоанатомічне рішення, як правило, містить в собі як програмне, так і апаратне забезпечення для таких додатків, як управління зображеннями/даними, спільний доступ і аналіз зображень. Вирішіть, яке рішення вам потрібне, і який постачальник може його надати.