Hitachi High-Tech Group

Hitachi High-Tech Group, штаб-квартира якої знаходиться в Токіо, Японія, розробила глобальний бізнес навколо чотирьох сегментів: наукові та медичні системи, електронні пристрої, промислові системи і просунуті промислові продукти і прагне стати глобальним лідером з високотехнологічних рішень.

Найважливішим кроком у цьому напрямку стало придбання підрозділу промислового аналізу Oxford Instruments Industrial Analysis у складі технологій рентгенівської флуоресценції (XRF), лазерно-іскрової емісійної спектрометрії (LIBS) та оптичної емісійної спектроскопії (OES). Підрозділ магнітного резонансу (MR) не є частиною угоди і залишиться в Oxford Instruments.

Підрозділ промислового аналізу отримав назву Hitachi High-Tech Analytical Science і зараз є провідним світовим постачальником портативних і настільних приладів для аналізу матеріалів в широкому спектрі промислових застосувань. Штаб-квартира компанії знаходиться у Великобританії, відділи досліджень і розробок (R&D) і складальних операцій знаходиться у Фінляндії, Німеччині та Китаї, а продажі і сервісна підтримка здійснюються в багатьох країнах світу.

Асортимент надійних лабораторних і польових приладів компанії дозволяє проводити аналіз матеріалів і покриттів, який підвищує цінність протягом усього життєвого циклу продукції – від розвідки сировини до вхідного контролю, від виробництва і контролю якості до переробки. Команда власних експертів розробила спеціальні методики тестування для сотень промислових завдань, забезпечуючи простоту роботи навіть для найвимогливіших областей застосування.

Компанія «АЛТ Україна» є офіційним представником компанії Hitachi High Tech Analytical Science в Україні і поставляє весь асортимент аналітичного обладнання, представлений на сайті компанії https://hha.hitachi-hightech.com/ru/

Подивитися відео застосування приладів можно тут: