Укр
Укр Eng Рус

Hitachi High-Tech Group

Inspire the Next

Hitachi High-Tech Group, штаб-квартира якої знаходиться в Токіо, Японія, створила глобальний бізнес навколо чотирьох сегментів: «Наукові і медичні системи», «Електронні пристрої», «Промислові системи» і «Передовіі промислові продукти».

Компанія прагне стати глобальним лідером з високотехнологічних рішень. Найважливішим кроком в цьому напрямку стало придбання підрозділу промислового аналізу Oxford Instruments Industrial Analysis в складі технологій рентгенівської флуоресценції (XRF), лазерно-іскрової емісійної спектрометрії (LIBS) і оптичної емісійної спектроскопії (OES).

Компанія АЛТ Україна ЛТД

Ми є офіційним дистриб’ютором продукції компанії Hitachi High-Tech Group на території України. Багаторічне партнерство з брендом дає змогу АЛТ Україна ЛТД пропонувати нашим клієнтам сучасні рішення, засновані на кращому світовому досвіді.

Зокрема, ми постачаємо розробки підрозділу промислового аналізу Hitachi High-Tech Group, яке отримало назву Hitachi High-Tech Analytical Science. Зараз підрозділ є провідним світовим постачальником портативних і настільних приладів для аналізу матеріалів в широкому спектрі промислових застосувань.

 

A