Матеріалознавство

Різноманітність властивостей матеріалів є головним чинником, що зумовлює їх широке застосування в техніці. Матеріали мають відмінні одна від одної властивості, причому кожна залежить від особливостей внутрішньої будови матеріалу. У зв’язку із цим сфера матеріалознавства займається вивченням будови матеріалів, що тісно пов’язано з їхніми властивостями, з яких можна виокремити основні: фізичні, механічні, технологічні, електронні, термічні, хімічні, магнітні, оптичні та експлуатаційні.

Основні напрями:

Хімічний аналіз

  • З чим би Ви не працювали – із пластиком, металом, керамікою, тонкими порошками або рудними породами, – «АЛТ Україна Лтд» підтримає виробників цементу так само, як і наукових співробітників, які досліджують тонкі плівки. Наш досвід елементного, хімічного та композиційного аналізу є головним чинником успіху в упровадженні технологій контролю: від рутинного контролю якості до контролю у високонаукових дослідженнях різних матеріалів.

Мікроскопія та гістологія

  • Як офіційний представник компанії Leіca Mіcrosystems в Україні ми представляємо широку лінійку мікроскопів, зокрема прямі, інвертовані та стереоскопічні, а також камери для мікроскопії, які уможливлюють досягнення максимальних результатів у лабораторних дослідженнях і контролі якості матеріалів. Крім того, ми готові запропонувати широкий вибір профільних аксесуарів: від набору тримачів зразків до спеціалізованого програмного забезпечення для матеріалознавства від компанії Leіca Mіcrosystems.

Інформаційні системи

  • Ми пропонуємо успішні рішення з автоматизації промислових лабораторій за допомогою модифікованого програмного забезпечення бази МСЛАБ, що дає змогу максимально якісно обробляти, зберігати й передавати всі отримані на етапі досліджень дані.

Вдалі рішення показати всі