Укр
Укр Eng Рус

Haemonetics

Інноваційні рішення для плазмацентрів і служби крові

Корпорація Haemonetics – один з найбільших в світі постачальників матеріалів і послуг для центрів переливання крові та її компонентів.

Офіси компанії розташовані в 16 країнах світу, що забезпечує доступ до сучасних технологій для управління запасами крові і плазми практично в будь-якому регіоні планети. Haemonetics розробляє рішення в трьох напрямках: для плазмацентрів, центрів переливання крові та медичних установ.

Компанія АЛТ Україна ЛТД

Ми багато років співпрацюємо з Haemonetics як ексклюзивний партнер в Україні, що дає нам змогу пропонувати нашим клієнтам як вже перевірені досвідом світової медичної спільноти рішення, так і останні розробки компанії. Серед наших клієнтів, які вже оцінили переваги роботи з обладнанням бренду, центри Служби крові, плазмацентри, великі фармацевтичні компанії та загальнонаціональні медичні установи.

 

Плазмацентрам компанія пропонує інноваційні рішення для ефективного управління запасами плазми, включаючи безпечне масштабування діяльності центрів відповідно до потреб в цьому компоненті крові. Для служби крові компанія розвиває продукти та сервіси, які допомагають підвищити безпеку донорської крові, збільшити продуктивність і заготовлювати компоненти крові в максимальній відповідності з потребою в них.

A