Приєднуйтесь 8 грудня, о 14:00 і дізнайтесь більше про глобальні методи оцінки системи гемостазу та їхнє застосування у клінічній практиці.
Інтегральні (глобальні) методи оцінки системи гемостазу у поєднанні з традиційними клотинговими тестами дають змогу клініцистам отримати загальну картину роботи згортальної та протизгортальної системи крові пацієнта. Глобальні тести вважаються “золотим стандартом” у світовій медичній практиці та включені до протоколів лікування коагулопатій різних типів. Інтегральні методи оцінки системи гемостазу також дають можливість оцінити дію антиагрегантної та антикоагулянтної терапії у динаміці.
Під час вебінару 8 грудня разом із Ігорем Скирдою, к.м.н, лікарем вищої категорії, імунологом, трансфузіологом Харківського центру гемокорекції, поговоримо про оцінку системи гемостазу у клінічній практиці. Основну увагу буде приділено моніторингу якості антикоагулянтної та дезагрегантної терапії з використанням глобальних тестів.
У програмі вебінару:
- Роль судинно-тромбоцитарної ланки у системі гемостазу
- Роль плазмової ланки у системі гемостазу
- Рутинні способи оцінки гемостазу у клінічній практиці
- Глобальні тести в оцінці гемостазу в клінічній практиці. Переваги і недоліки
- Додаткові можливості ТЕГ щодо оцінки плазмової ланки, судинно-тромбоцитарної ланки (Рlatelet Mapping)
- Вибір дизайну дослідження: скринінгові уточнювальні тести (двоетапна діагностика коагулопатій)
- Вибір програми лікування хворого залежно стану гемостазу
- Принцип підготовки хворого до інвазивних заходів (хірургічні або діагностичні) при порушенні системи гемостазу
- Економічні та клінічні ефекти від використання тестів глобального гемостазу
Участь у вебінарі безкоштовна за умови реєстрації. Учасникам вебінару нараховуються бали за програмою безперервного професійного розвитку.