Укр
Рус Укр Eng

Вітамінний склад кормів для тварин

Вітаміни – це біологічно-активні речовини, які виконують важливі функції в організмі тварин. Вони входять до складу багатьох ферментів, утворюють різні комплексні сполуки з білками, вуглеводами, жирами, гормонами, що відіграють важливу роль в обміні речовин. Вітаміни необхідні організму в малих дозах (міліграмах, мікрограмах на добу) для нормального росту й розвитку, відтворних функцій, зміцнення здоров’я, синтезу продукції. Нестача їх у кормах спричинює порушення обміну речовин, різні захворювання і навіть загибель тварин. Захворювання, спричинені відсутністю вітамінів у раціонах, називаються авітамінозами.

На практиці в тваринництві найчастіше спостерігається не відсутність вітамінів, а їх недостатній вміст в раціоні. Це призводить до прихованих форм захворювань, які називають гіповітамінозами. Вони виявляються в сповільненні росту, зниженні продуктивності, схильності до різних хвороб.

Тварини отримують вітаміни переважно з кормами, але деяка частина їх може синтезуватись в організмі (вітаміни групи В). Вітаміни поділяються на жиророзчинні (А, Е, Д, К) і водорозчинні (групи В, С).

vitamin

Вітамін А

Вітамін А (ретинол) необхідний для нормального росту тварин, запобігання інфекційним захворюванням, нормалізації обміну речовин. У разі його нестачі знижується продуктивність, порушуються функції відтворення аж до безплідності, а у вагітних тварин бувають аборти або народження недорозвиненого і нежиттєздатного приплоду. Крім того, вітамін А бере активну участь у фотохімічних процесах сприйняття світла, і тому першою ознакою його нестачі є те, що тварини перестають бачити у темряві (куряча сліпота). В разі тривалої нестачі цього вітаміну вони сліпнуть внаслідок розладу рогівки ока.

Вітамін К

Вітамін К (філохінон) основна фізіологічна функція його в організмі полягає у посиленні згортання крові, він стимулює синтез протромбіну і фібриногену як основних компонентів при утворенні кров’яного згустку. Нестача вітаміну К спостерігається в основному у молодняку птиці. При цьому відбуваються крововиливи у травному каналі та печінці, у ссавців і дорослої птиці нестача вітаміну К не відмічена. З одного боку, він синтезується мікрофлорою травного каналу, а з іншого — в достатній для тварин кількості міститься у кормах.

Вітамін Е

Вітамін Е (токоферол) в організмі виконує антиокислювальну функцію, бере участь у тканинному диханні, реакціях обміну речовин, синтезі аскорбінової кислоти. Нестача його в організмі призводить до зниження статевої здатності у самців та самок; у самців спостерігається атрофія сім’яників, а у самок гине зародок і настає дегенерація яєчників.

Вітамін Д

Вітамін Д (кальциферол) приймає участь в регуляції мінерального обміну в організмі тварин. Недостача в кормі кальцію, фосфору або вітаміну Д у молодих тварин викликає захворювання рахітом, у дорослих розвивається остеомаляція або остеопороз.

Вітаміни групи В

Вітаміни групи В синтезуються вищими рослинами, мікрофлорою шлункового тракту, бактеріями і дріжджами. Препарати цих вітамінів використовують для збагачення преміксів, БВД, комбікормів. Потреба в цих вітамінах зростає при напруженій фізичній роботі, вагітності, наявності антагоністів, інфекціях, цукровому діабеті і т.д.

Нестача вітаміну В1 (тіаміну) спричиняє у тварин втрату апетиту, захворювання нервової системи, затримання росту, порушення обміну речовин тощо. На вітамін В1 багаті дріжджі, висівки, макуха і шрот, зелені корми, зерно тощо. Вітамін В2 (рибофлабін) – стимулятор росту, антиінфекційний, бере участь в процесах тканинного дихання. Він покращує гостроту зору, стан нервової системи, шкіри, слизових, функції травлення. У разі недостачі В2 синтез білків в організмі уповільнюється, погано засвоюються із корму триптофан і жири. Вітамін В3 (пантотенова кислота) необхідний для забезпечення вуглеводного і жирового обміну, всмоктування білку, посилення перистальтики, нормального функціонування щитовидної залози і наднирників. В організм цей вітамін потрапляє від бобових рослин, трав’яної муки, зернових кормів і відходів їх переробки, овочів, дріжджів. Вітамін В12 (ціанкобаламін) — єдиний, до складу якого входить метал — кобальт. Він відіграє важливу роль у кровотворенні, синтезі нуклеїнових кислот та амінокислот, бере участь у вуглеводному і жировому обмінах та інших процесах. Міститься лише в кормах тваринного походження і синтезується тільки мікроорганізмами шлункового каналу за наявності кобальту в раціоні.

Велике значення в життєдіяльності організму тварин мають й інші групи товарів групи В: В5 (нікотинамід), В4 (холін), Вс (фолієва кислота) та ін.

До водорозчинних належить і протицинговий вітамін С (аскорбінова кислота). Він бере активну участь в окислювально-відновних реакціях, інактивації токсичних речовин, впливає на функцію залоз внутрішньої секреції, забезпечує дихання клітин, поліпшує засвоєння заліза, посилює захисні функції організму.

Дослідження на визначення жиророзчинних вітамінів в кормах, комбікормах і преміксах проводять з використанням високоефективної рідинної хроматографії, яка допомагає збалансувати раціон тварин відносно якогось вітаміну або елементу харчування. Визначення вітаміну А методом рідинної хроматографії регламентується ДСТУ ISO 14565:2004, вітаміну Д – ДСТУ 8166:2015, вітаміну Е – ДСТУ ISO 6867:2005.

Також рідинну хроматографію використовують для визначення підробок (фальсифікатів) вітамінів. Наприклад, щоб переконатись чи дійсно до складу добавки входить вітамін чи він замінений на синтетичний препарат, який випускається промисловістю, потрібно проаналізувати корм за допомогою рідинної хроматографії. Це також дозволяє зробити висновок відносно поживності добавки. Поживність кормів визначається вмістом в них поживних речовин (білків, жирів, вуглеводів, макро- і мікроелементів, вітамінів і т.д) і повинні повністю забезпечувати фізіологічні потреби організму тварин.

Все частіше непорядні виробники випускають підробки під видом відомої марки. Це може загрожувати здоров’ю тварин і, в найгіршому випадку, призвести до гибелі. Також важливо контролювати якість кормів в цілому, бо, наприклад, наявність мікотоксинів здатна викликали дефіцит вітамінів внаслідок підвищеної витрати вітамінів на нейтралізацію в організмі токсичних речовин. При цьому відповідно витрачається додаткова енергія.

Таким чином, вивчення хімічного складу кормів у практиці тва-ринництва є одним із найважливіших елементів оцінки їхньої поживної цінності. Знаючи його, можна роботи висновок про те, які з поживних речовин і в якій кількості містяться у кормі, а звідси — якою мірою вони задовольнятимуть потребу тварин у тих чи інших елементах живлення.

Компанія «АЛТ Україна Лтд» – одна з найбільш прогресивних компаній на українському ринку. Основними напрямками роботи є комплексне оснащення лабораторій будь-якого типу складним спеціалізованим і загально лабораторним обладнанням, лабораторними меблями, посудом, аксесуарами і витратними матеріалами.

Наша компанія пропонує рішення для кількісного і якісного визначення вітамінів в кормах, за допомогою надійних та високоефективних рідинних хроматографів, а також забезпечення всіма необхідними витратними матеріалами, якісним сервісним обслуговуванням та професійною методичною допомогою.

Будьте в курсі новин

    A