Про компанію АЛТ Україна

ТОВ АЛТ Україна ЛТД – один з лідерів серед постачальників комплексних рішень для закладів системи охорони здоров’я, лабораторій різної спеціалізації, ембріології та фармацевтики.

З 2008 року пропонуємо провідні рішення для таких галузей як харчова промисловість, охорона здоров’я, екологія, енергетика, наука, криміналістика, матеріалознавство.

Про компанію АЛТ Україна

Ми співпрацюємо з кращими у світі виробниками лабораторного та медичного обладнання, видаткових матеріалів та технологічних продуктів для організацій, що працюють у напрямку хімічного аналізу, клітинної та молекулярної біології, мікроскопії та гістопатології, медицини. Наш галузевий досвід та глибоке розуміння особливостей ринку дають нам змогу пропонувати сучасні рішення, створенні з урахуванням специфічних запитів наших клієнтів.

Власні розробки

Пріоритетний напрямок діяльності компанії – розробка інформаційних систем для медичних установ будь-якої форми власності та лабораторій з різною спеціалізацією. Продукти АЛТ Україна ЛТД в цьому напрямку об’єднані під брендом EMCI.

Кожен продукт бренду створений із застосуванням сучасних технологій для управління процесами і з урахуванням специфічних потреб установ системи охорони здоров’я.

Сьогодні системами EMCI користуються сотні українських медустанов і лабораторій. Вони допомагають оптимізувати робочі процеси завдяки автоматизації, застосовувати ефективні підходи до управління і покращувати якість надання медичних послуг громадянам.

Крім інформаційних систем для медичних закладів, лабораторій, фарми і лікарів, компанія також створює зручні сервіси для пацієнтів. Веб- та мобільні додатки допомагають пацієнтам по всій Україні дистанційно записуватися на прийом до лікарів, купувати медикаменти онлайн і зберігати медичну інформацію в особистому кабінеті.

Другий пріоритетний напрям діяльності компанії – комплексне оснащення лабораторій: від постачання спеціалізованого обладнання і меблів до автоматизації процесів.

У лабораторному бізнесі на базі власної демонстраційної лабораторії компанія розробляє і апробує методики досліджень, проводить різні дослідження, в тому числі із залученням фахівців з різних науково-дослідних установ.

Продукти

Усі створені нами інформаційні рішення ми об’єднали під єдиним брендом EMCI. Кожен продукт бренду розроблено із застосуванням сучасних технологій для управління процесами та з урахуванням специфічних потреб закладів системи охорони здоров’я, лікарів.

EMCImed

EMCImed
Медична інформаційна система, перевірена часом та досвідом багатьох медичних закладів у всіх куточках України. EMCImed – наш перший продукт, створений для комплексної автоматизації процесів медзакладів різного масштабу, форми власності та спрямованості. Нині нашою медичною інформаційною системою користуються поліклініки, лікарні зі стаціонарними відділеннями, медичні центри та приватні клініки, у тому числі мережеві. Можливості системи дають змогу автоматизувати усі ключові напрямки роботи медзакладу: від роботи реєстратури до формування статистики та звітності про діяльність установи.

EMCImed+

EMCImed
Наше цілковито хмарне рішення, яке однаково ефективно автоматизує процеси державного медзакладу, комерційної клініки та лікаря приватної практики. EMCImed+ – нове покоління перевіреної та надійної МІС EMCImed.

Працювати у системі можна з будь-якого пристрою у будь-якій точці планети, де є Інтернет. Це відкриває нові можливості для лікарів, адже вся необхідна медична інформація завжди під рукою.

EMCIlab

EMCIlab
Лабораторна інформаційна менеджмент-система, яку ми створили для комплексної автоматизації роботи лабораторії будь-якого формату, розміру та напрямку. Розробляючи це рішення, ми мали на меті надати лабораторіям зручний і зрозумілий інструмент, котрий оптимізує ключові процеси, спростить роботу працівників та дасть змогу надавати послуги клієнтам швидко та якісно. Модульна структура системи дає змогу впроваджувати її поетапно, не впливаючи на процеси. Окрім цього, рішення можна інтегрувати з іншими інформаційними продуктами, якими вже користується лабораторія.

Мій МедКабінет

Мой МедКабинет
Мій МедКабінет – безкоштовний зручний онлайн-сервіс для пошуку лікаря та дистанційного запису на прийом.  У його основі – проста ідея: змінити уявлення про якісні послуги у галузі охорони здоров’я. Завдяки повній та достовірній інформації про спеціалістів, медичні заклади та послуги кожен пацієнт може обрати лікаря необхідної спеціальності у відповідному районі міста, а також записатися до нього на консультацію. Швидко, зручно та безкоштовно.  Мій МедКабінет – це медичний довідник, реєстратура, медична картка та база знань в одному місці. Сервіс надається медичним закладам-користувачам системи EMCImed у пакеті.