One Lambda

Компанія «АЛТ-Україна» на початку 2016 року підписала офіційну дистриб'юторську угоду з американською компанією OneLambda Inc – одним зі світових лідерів в області HLA-типування.

Заснована в 1984 році доктором Полом Терасакі, який стояв біля витоків наукових і медичних досліджень в області трансплантології, компанія завжди була на передовій медичної діагностики та першою у світі запропонувала діагностичним і клінічним лабораторіям повноцінні рішення щодо визначення HLA- та гістосумісності донор/реципієнт в рамках трансплантаційної медицини. One Lambda продовжує вдосконалюватися в цій вузькоспеціалізованій області заради задоволення постійно дедалі більших потреб у високоякісних і високоточних даних по HLA-типуваню для поліпшення результатів лікування пацієнтів по всьому світу. Тепер і в Україні.

У 2012 році One Lambda стала частиною корпорації Thermo Fisher Scientific, що дозволило компанії отримати доступ до найбільш інноваційних наукових і технологічних досягнень в області молекулярної та клітинної біології, зберігши при цьому власну незалежність і передові позиції у сфері аналізу на гістосумісність і HLA-діагностики. Своєю чергою «АЛТ-Україна», бувши офіційним багаторічним представником Thermo Fisher Scientific в Україні, отримала безпрецедентну можливість забезпечити своїх клієнтів комплексними рішеннями з HLA-типування на базі обладнання та реагентики Thermo Fisher Scientific / One Lambda не залучаючи сторонні організації і несучи повну відповідальність за роботу обладнання, постановку методики, навчання фахівців, а також сервісну і наукову підтримку користувача в клінічній лабораторії.

І тепер має повне право, нарівні з партнером One Lambda стверджувати, що: ми допомагаємо клініцистам краще описати профіль пацієнта на всіх етапах процесу трансплантації.