Відеогастроскоп Olympus GIF-H170

Опис:

Відеогастроскопи Olympus GIF-H170 з функцією Close Focus, LED-джерелом світла і технологією узкоспектральной візуалізації - оптимальне рішення для проведення якісних рутинних досліджень верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.

Olympus GIF-H170 - оптимальне рішення для проведення фундаментальних досліджень і терапевтичних маніпуляцій. Завдяки синергії високоточних оптичних технологій, NBI і HDTV фахівця доступні чіткі і контрастні зображення слизової. Це підвищує якість і точність діагностики, дає можливість виявити патології на ранніх стадіях розвитку.
Для додаткової інформації та демонстрації обладнання зв'яжіться з нами: medicine@alt.ua

Основні переваги
Основні переваги

Можливість діагностувати патології на ранніх стадіях завдяки NBI
NBI - технологія узкоспектральної візуалізації. Принцип її роботи заснований на властивостях гемоглобіну поглинати світлові хвилі певного спектра і розсіювати їх в тканинах. Завдяки цьому підвищується видимість капілярів та інших структур на поверхні слизової. Технологія дозволяє побачити зміни кольору слизової оболонки і точно визначити вогнища ураження.

Близький фокус
Технологія Close Focus відкриває нові можливості в діагностиці патологій органів шлунково-кишкового тракту. Завдяки цій функції фахівець може розглянути вогнище ураження на відстані 2 міліметрів. При цьому зображення не втрачає своєї чіткості.

Зображення в форматі HDTV
Відеогастроскопи Olympus GIF-H170 дозволяють отримати деталізовані зображення з високим коефіцієнтом точності і контрастності. Технологія забезпечує чітке відтворення перехідних зон між темними і світлими ділянками, що значно покращує якість діагностики.

Особливості роботи
1. Яскраве джерело світла - LED-лампи на дистальному кінці дають більше світла, що дозволяє отримати більш чітке зображення.
2. Окремий канал для подачі води - дає можливість очистити досліджувану область від крові і частинок тканини для досконального огляду.
3. Широкий інструментальний канал діаметром 2,8 міліметра розширює терапевтичні можливості при проведенні маніпуляцій.
4. Удосконалена конструкція коннектора - тепер він водонепроникний і підключається до видеопроцессору одним рухом. Це дозволяє заощадити час на підготовку устаткування до роботи та робить його очитски безпечною.
5. Кут огляду - 140° - надає фахівцеві більше гнучкості в процесі проведення маніпуляцій.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Відеогастроскоп Olympus GIF-H170
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 140°
Глибина різкості 2-100 мм
Діаметр дистального кінця 9,2 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 120°
вниз 90°
вправо 100°
вліво 100°
Зовнішній діаметр вводиться гнучкою трубки 9,2 мм
Довжина робочої частини 1030 мм
Довжина загальна 1350 мм
Інструментальний канал 2,8 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70