Ендоскопічна відеосистема Olympus EVIS X1

Опис:

EVIS X1 - флагманське рішення від світового лідера з виробництва медичного обладнання, компанії Olympus. Апарат був створений спеціально для ранньої діагностики ракових захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Технологія повнофокусного зображення EDOF, режим подвійного фокуса, дихроматична візуалізація (RDI) і технологія поліпшеного передавання кольору відкривають нові діагностичні можливості для гастроентерологів.

Ключові переваги

Ключові переваги

У EVIS X1 виробник реалізував свої останні розробки, що дають змогу діагностувати передракові стани, а також колоректальний рак з неймовірною точністю.
Крім знаменитої оптики Olympus, в новинці також впроваджено низку інших новітніх технологій. Про них розповімо далі.

  • Повнофокусне зображення (EDOF)

Технологія забезпечує бездоганне фокусування зображення, що значно підвищує точність діагностики. Стабільність картинки забезпечується завдяки об'єднанню двох зображень з різними фокусними відстанями. Стабільне зображення і можливість його плавного збільшення відкриває нові можливості в оцінці стану слизової оболонки.

  • Режим подвійного фокуса

Режим змінює фокусне положення лінзи на дистальному кінці ендоскопа і активується натисканням однієї кнопки на панелі управління. Ця функція дає можливість фахівцеві максимально детально розглянути досліджувану зону на відстані до 2 міліметрів.

  • Дихроматична візуалізація в червоному кольорі (RDI)

Технологія, що дає змогу з максимальною точністю визначати джерело внутрішніх кровотеч. RDI покращує видимість кровоносних судин, розташованих глибоко в тканинах. Цей оптичний режим випромінює світлові хвилі лише трьох кольорів - зеленого, жовтого і червоного. Це дозволяє точніше встановити джерело кровотечі, прискорити гемостаз і підвищити ефективність ендоскопічної маніпуляції в цілому.

  • Корекція кольору (TXI)

Для посилення текстури зображень, виробник впровадив технологію TXI. Тепер ідентифікувати потенційні й існуючі пошкодження - запалення, пласкі аденоми - значно простіше. Режим дає реалістичну, чітку і яскраву картинку.

Особливості роботи

1. Окремий канал для подачі води
2. Технологія чутливого введення RIT для більш точного управління і скорочення почуття дискомфорту у пацієнта
3. Технологія узкоспектральной візуалізації
4. Ергономічна рукоятка з кнопкою перемикання між режимами

Сайт виробника

Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70