Укр
Рус Укр Eng

КОМПАНІЯ MARKES INTERNATIONAL НЕ ПЕРЕСТАЄ ДИВУВАТИ СВОЇМИ РОЗРОБКАМИ ТА ІНОВАЦІЙНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

Компанія Markes International була заснована 1997 року і наразі є світовим лідером в розробці та виготовленні аналітичних термодесорберів та комплектуючих матеріалів для визначення летких та напівлетких сполук.

Що таке термодесорбція?
Аналітична термодесорбція – це метод вводу зразку до газового хроматографа (ГХ) або хроматомаса (ГХ-МС), який забезпечує інжекцію аналіта за допомогою нагрітого інертного газу, а не органічного розчинника (це допомагає уникнути широкого та часто затягнутого піка-розчинника), що покращує якість аналізу та полегшує його обробку.
З 1980 року термодесорбція стала універсальною технологією введення проби до ГХ, поєднуючи в собі селективне збільшення концентрації необхідних речовин з ефективною передачею проби до системи.

На сьогодні термодесорбція визнана кращим методом дослідження повітря в навколишньому середовищі. Включена в декілька стандартизованих методів: EN ISO 16017, EN 14662 (частини 1 & 4), prEN 13649, ASTM D6196, US EPA TO-17 та NIOSH 2549.
Дана технологія застосовується у дослідженнях:
• харчових продуктів,
• парфумерії,
• хімічних випаровувань продуктів та матеріалів,
• біологічних досліджень (аналіз людського дихання)
• у оборонних та криміналістичних галузях.

Втіленням вище зазначеного набору можливостей є термодесорбери UNITY, ULTRA, Air Server та TD-100 компанії Markes International.
Прилади реалізують широкий спектр унікальних можливостей:
• проведення декількох кількісних аналізів з однієї аналітичної трубки без відчутної втрати зразку (re-collection quantitative mode),
• проведення автоматичного вводу до 100 зразків до ГХ,
• вибір різних видів сорбентів для регулювання селективності та вологостійкості аналітичних трубок тощо.

Прилади Unity, Ultra, Air Server та TD-100 компанії Markes International сумісні з більшістю всесвітньо відомих брендів газових хроматографів. Є не тільки зручними у використанні, але й мають просте та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, а також не потребують складного та дорого обслуговування.

Будьте в курсі новин

    A