Енергетика

Галузь енергетики займається отриманням, передачею, перетворенням і раціональним використанням енергії та енергоносіїв (у спосіб перетворення первинної, природної енергії на вторинну, наприклад в електричну або теплову енергію), що багато в чому дозволяє визначати стан економіки, промисловості й сільськогосподарського виробництва, транспорту будь-якої держави.

Основні напрями:

Хімічний аналіз

  • Постійно зростаюча потреба в генерації енергії стимулює розроблення та впровадження альтернативних джерел. Споживання сонячної енергії, біопалива, паливних елементів, енергії вітру й припливів, як і ефективне використання корисних копалин (природного газу, сланцевого газу, нафти й вугілля), потребують упровадження енергоощадних технологій, часто поєднаних з аналітичним контролем. «АЛТ Україна Лтд» пропонує використовувати останні технології для хімічного та спектрального аналізу й наукових досліджень в енергетичній сфері.

Інформаційні технології

  • Ми пропонуємо успішні рішення з автоматизації промислових підприємств із вироблення енергоносіїв за допомогою модифікованого програмного забезпечення бази МСЛАБ, що надає змогу нашим клієнтам вести контроль, зберігати й передавати всі отримані на будь-якому етапі досліджень дані.

Вдалі рішення показати всі