Рус
Укр Eng Рус

ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ: У ЧЕРКАСАХ ЗАПРАЦЮВАЛА ПОСЛУГА ОНЛАЙН-ЗАПИСУ ДО ЛІКАРЯ

На прийом до лікаря тепер можна записатися онлайн. З 1 червня така послуга запрацювала через веб-ресурс www.mymedcabinet.com.ua. За задумом розробників, сервіс доступний лише для зареєстрованих в лікувальних установах міста осіб. Такий підхід спрямований на створення єдиної медичної бази даних мешканців, які обслуговуються в лікувально-профілактичних закладах Черкас.
“Це достатньо серйозна подія. Ми ішли до цього кілька років. Спочатку запровадили електронну реєстрацію пацієнтів, потім – електронну картку пацієнта. І зрештою презентуємо сервіс запису до лікарів через мережу Інтернет”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я міськради Олег Стадник.
mymedcabinet
Реалізація проекту коштувала міськраді 600 тисяч гривень. Кошти витратили на розробку програмного забезпечення, закупівлю СМС-сервісу, технічне переоснащення реєстратур поліклінік, навчання персоналу, впровадження технологій із захисту інформації, закупівлю витратних матеріалів та на роз’яснювальну кампанію.
Переваги сервісу полягають у тому, що тепер пацієнту не доведеться чекати під кабінетом та контактувати у черзі із хворими, аби записатися до лікаря. Лікар в свою чергу має змогу якісно підготуватися до прийому, оскільки знає, хто записався та кількість пацієнтів.

За словами керівника проекту з боку виконавця Вадима Терентюка, це соціально відповідальний сервіс. Якщо пацієнт впродовж двох місяців двічі записався до лікаря, але так його і не відвідав, тобто не дав змогу іншій людині потрапити на прийом, послуга онлайн-запису для нього буде заблокована. У такому випадку він буде змушений по старій схемі прийти до реєстратури поліклініки особисто і разом із співробітником медичного закладу провести процедуру запису на прийом.
Наразі розробники працюють над створенням особистого кабінету пацієнта із можливістю перегляду медичних довідок, впровадження електронного підпису та запуск сервісу на мобільному додатку.
Як повідомляв сайт vikka.ua, майже дві тисячі черкаських немовлят отримали перший документ просто у пологовому.

Детальніше

Будьте в курсе новостей

    A