Укр
Укр Eng Рус

Leica Microsystems

Виробник сучасних оптичних систем для наукових досліджень

Leica Microsystems є провідним світовим розробником і виробником сучасних оптичних систем.

Розробки компанії сфокусовані на таких напрямках мікроскопії, як цифрові камери і багатофункціональне програмне забезпечення для візуалізації та аналізу макро-, мікро- та наноструктур, конфокальна мікроскопія, системи лазерної мікродиссекції і обладнання для пробопідготовки до електронної мікроскопії.

Компанія АЛТ Україна ЛТД

Наша компанія є офіційним партнером Leica Microsystems на території України. Завдяки 150-ти річному досвіду створення унікальних рішень і стрімкого розвитку, індустрія мікроскопів Leica Microsystems на сьогоднішній день об’єднує німецьку, швейцарську, австрійську і північноамериканську компанії з розробки оптичного устаткування з виробничими потужностями у всьому світі. Всі рішення компанії створюються у тісній співпраці з найбільшими науковими центрами світу і постійному зворотному зв’язку зі споживачами.

Компанія Leica Microsystems створила міжнародну технологічну групу з неодноразовими престижними нагородами за інноваційні рішення, новаторські розробки і технологічні прориви. Завдяки незмінній якості та надійності рішення від Leica Microsystems широко застосовуються в різних галузях науково-дослідницької діяльності, клінічної діагностики, криміналістики, промисловості, освіти та ін.

A