Відеогастроскоп GIF-HQ190 Olympus

Опис:

Відеогастроскоп GIF-HQ190 Olympus - революційне рішення для ендоскопії. Передові оптичні технології і поліпшені технічні характеристики GIF-HQ190 роблять його ідеальним інструментом для проведення максимально ефективних та інформативних досліджень. Модель відеогастроскопів GIF-HQ190 оснащена знаменитої оптикою Olympus з технологією Dual Focus. За рахунок цього досягається висока точність зображення. Подвійний фокус дозволяє детально розглянути досліджувану область навіть на відстані 2 міліметрів. Відеогастроскопи Olympus серії 190 мають підвищені показники маневреності. При зменшеному діаметрі вводимої трубки і дистального кінця (всього 9,9 міліметра) ширина інструментального каналу становить 2,8 міліметра. У поєднанні зі збільшеними кутами вигину - до 210° вгору і 100° вліво/вправо - ці характеристики дозволяють фахівцеві більш гнучко управляти гастроскопії і ретельніше дослідити шлунково-кишкового тракту.
Для додаткової інформації та демонстрації обладнання зв'яжіться з нами: medicine@alt.ua

Основні переваги
Узкоспектральна візуалізація NBI

Відеогастроскоп GIF-HQ190 оснащений вдосконаленою технологією узкоспектральной візуалізації, яка дозволяє деталізувати зображення кровіносних судин і слизової оболонки. Технологія використовує властивість гемоглобіну поглинати світлові промені і розсіювати їх в тканинах. Це дає можливість фахівцеві детально досліджувати капіляри слизової і підслизового шару, підвищуючи тим самим якість діагностики.

Висока якість зображення

Відеогастроскопи серії 190 перетворять сигнал в цифровий формат безпосередньо на ПЗС-матриці, розташованої на дистальному кінці. Це дозволяє скоротити кількість шумів і артефактів під час передачі зображення на дисплей відеоцентра.

HDTV якість зображень

Olympus використовував всі переваги HDTV-технології, щоб підвищити показники деталізації зображення під час ендоскопічних досліджень. Спеціаліст отримує не просто якісне зображення, а саме точне зображення, яке може забезпечити сучасне медичне обладнання. Він може розглянути зміна кольору і структури слизової, що дуже важливо для постановки діагнозу на ранній стадії захворювання.

Особливості роботи
Особливості роботи


1. Удосконалена конструкція коннектора для швидкого підключення гастроскопа до джерела світла. Конектор - водонепроникний, що не тільки спрощує процес обробки гастроскопа, але також знижує ризик пошкодити його при очищенні.
2. Відеогастроскопи серії 190 оснащені додатковим каналом подачі води.
3. Широкий інструментальний канал дозволяє використовувати широкий спектр ендоскопічних інструментів - щипців для біопсії, інструментів для коагуляції і гемостазу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Відеогастроскоп GIF-HQ190 Olympus
Напрямок огляду 0° (прямий огляд)
Кут поля зору 140°
Глибина різкості 5-100 мм (близький фокус 2-6 мм)
Діаметр дистального кінця 9,9 мм
Вигин дистальної частини:
вгору 120°
вниз 90°
вправо 100°
вліво 100°
Зовнішній діаметр вводиться гнучкою трубки 9,9 мм
Довжина робочої частини 1030 мм
Довжина загальна 1350 мм
Інструментальний канал 2,8 мм
Контакти

Зателефонувати менеджеру: +38 098 927 49 39

Зателефонувати в офіс: +38 044 492-72-70