Укр
Укр Eng Рус

АЛТ Україна виводить на ринок перший 6-канальний аналізатор гемостазу – ClotPro

Апарат пройшов реєстрацію і внесений до реєстру Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

В середині серпня компанія АЛТ – один з лідерів ринку з постачання сучасних рішень для Служби крові та медичних установ – анонсувала вихід на ринок нового продукту – першого 6-канального аналізатора гемостазу ClotPro.

На початку серпня апарат був офіційно зареєстрований в Україні, включений до реєстру Держслужби з лікарських засобів і отримав Декларацію про відповідність.

Обладнання призначене, насамперед, для використання в медичних установах, де застосовують інвазивні методи лікування, відділеннях інтенсивної терапії і пологових будинках.

Апарат ClotPro – останнє покоління аналізаторів, в основі якого лежить метод віскоеластометрії, що дозволяє провести комплексний аналіз показників системи згортання крові. Цей метод вважається “золотим” стандартом у світовій медичній практиці і включений до протоколів лікування більшості клінік, зокрема для діагностики кровотеч і тромбозів – частих порушень роботи системи згортання крові у пацієнтів з COVID-19.

Читайте також: Тромбоеластографія: суть та переваги методу

Крім можливості отримати комплексну оцінку стану гемостазу пацієнта, використання апарату в клінічній практиці також дасть змогу українським медикам отримувати результати аналізів швидко – протягом 3 хвилин і в режимі реального часу. Що дуже важливо в критичних ситуаціях.

Одна з важливих переваг ClotPro – шестиканальність. Тобто, апарат розрахований на проведення 6 аналізів для 6 пацієнтів одночасно. Крім цього, на ньому можна проводити 9 тестів – 5 стандартних скринінгових і 4 інноваційних в різних комбінаціях. Для проведення аналізу немає потреби заборі великої кількості крові, тому апарат також підходить для використання в педіатрії.

Передзамовлення апарату вже відкрито, перший ClotPro з’явиться в Україні в середині осені.

Будьте в курсі новин

    A