Укр
Рус Укр Eng

KingFisher Apex Instrument від Thermo Fisher Scientific: короткий огляд пристрою

У середині 2020 року компанія Thermo Fisher Scientific представила KingFisher Apex Instrument – автоматизовану систему очищення РНК / ДНК і білків для різного роду досліджень. Пристрій доповнив лінійку продукції KingFisher, в основі якої лежить революційна технологія магнітної сепарації.

У чому особливість системи і як вона допоможе підвищити продуктивність при очищенні нуклеїнових кислот, білків і клітин – далі в нашому огляді.

Технологія отримання зразків високої чистоти

Успіх аналізу і точність його результатів прямо залежить від якості і чистоти нуклеїнових кислот, білків і клітин. Як і інші представники продуктової лінійки процесорів KingFisher, Apex Instrument використовує запатентований виробником метод сепарації з використанням магнітних частинок. Для переміщення частинок протягом усього протоколу – зв’язування, промивання та елюювання – використовуються магнітні стрижні. Ви можете обробляти широкий спектр зразків, отримуючи при цьому ДНК і РНК високої чистоти. Магнітні частинки, які використовуються для очищення, мають однаковий розмір, велику площу та високу швидкість осідання, а тому відмінно підходять для автоматичної обробки.

Така технологія виділення та очищення гарантує видалення домішок: отримана в результаті ДНК і РНК не містить білки, нуклеази та інші речовини, які можуть спотворити результати дослідження.

KingFisher Apex Instrument дозволяє проводити очистку зразків з високою швидкістю (до 96 зразків за 65 хвилин) і потребує мінімального участі людини у виконанні рутинних операцій. Таким чином, ви не тільки отримуєте можливість сконцентруватися на проведенні аналізу, але і знижуєте вплив людського чинника на результат. Автоматизація виключає перехресні контамінації та перелив реагентів.

Висока продуктивність, широкі можливості

Важлива перевага автоматизованої системи KingFisher Apex Instrument, яку безсумнівно оцінять дослідники і діагности, – можливість працювати зі значним різноманіттям вихідного матеріалу. Наприклад, ви можете проводити дослідження із зразками крові, сироватки, культури клітин, бактеріями, рослинами і криміналістичними зразками.

Запити і потреби дослідників постійно зростають. Тому важливо, щоб інструмент, який використовується в роботі, міг забезпечити необхідний рівень гнучкості і продуктивності.

Система KingFisher Apex Instrument включає встановлені протоколи для різних областей застосування. Ви можете використовувати вже готові протоколи, вносити в них зміни, налаштовуючи під свої завдання, або створювати нові.

Оцініть переваги KingFisher Apex Instrument

KingFisher Apex Instrument дозволяє досягти максимальної продуктивності при очищенні ДНК, РНК, білків і клітин, забезпечує високу швидкість і відтворюваність результатів. При цьому пристрій максимально зручний у використанні. Сучасний сенсорний дисплей та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс системи дозволяють управляти пристроєм, спрощуючи роботу і скорочуючи кількість помилок при проведенні досліджень. Користувач може контролювати всі етапи процесу нанесення і очищення.

Також KingFisher Apex Instrument дає вам такі переваги:

 • Очищення 24 або 96 зразків за 25-65 хвилин
 • Елюювання в малих обсягах (10 мкл) для наступних застосувань
 • Контроль нагрівання та охолодження для підтримки цілісності зразка
 • Захист від забруднень за допомогою двох УФ-ламп
 • Просте редагування і запис протоколів безпосередньо на пристрої
 • Підключення інструменту до хмарного сховища для зручного доступу і контролю
 • Можливість установки двох магнітних голівок і нагрівальних блоків одночасно
 • Штрих-код і оптимізований пластик для досягнення оптимальної продуктивності і скорочення кількості помилок
 • Підтримка безлічі додатків з широким спектром перевірених:
 • ДНК – gDNA, cfDNA, мікробіом, віруси і патогени, FFPE
 • РНК – загальна РНК, miRNA, mRNA, FFPE, мікробіом, віруси і патогени
 • Білків – імунопреципітація, очищення білків і антитіл, мас-спектрометрія
 • Клітин – екзосома, Т-клітини, первинні клітини, клітинні лінії.

Будьте в курсі новин

  A