Компанія Thermo Fisher Scientific

The world leader in serving science – під таким гаслом компанія Thermo Fisher Scientific вже багато років є одним зі світових лідерів ринку забезпечення науки передовими технологіями. Ми допомагаємо своїм клієнтам з галузи природничих наук прискорювати і поглиблювати наукові дослідження, вирішувати складні аналітичні завдання, покращувати діагностику в медицині і підвищувати продуктивність лабораторій різного профілю. Завдяки корпоративним прем'єр-брендам – Applied Biosystems, Invitrogen, Thermo Scientific та іншим, та поєднанню понять «лабораторія» та «послуги» компанія пропонує неперевершений симбіоз інноваційних технологій, зручності придбання продукції та всебічної підтримки клієнтів.

Компанія «АЛТ-Україна» є партнером Thermo Fisher Scientific вже багато років, ще з часів коли компанія Life Technologies не була частиною Thermo Fisher Scientific. Відділ молекулярної та клітинної біології «АЛТ-Україна» є офіційним представником всіх прем'єр-брендів в рамках Thermo Fisher Scientific в Україні.

Так, зокрема, лідируючим брендом корпорації був і залишається Applied Biosystems, обладнанню, інструментарію і реактивам якого довіряють провідні вчені світу вже протягом 20 років. Дослідники, які вимагають ефективності, точності і золотого стандарту ДНК-технологій використовують інтегровані системи секвенування від Applied Biosystems, повний комплекс рішень для проточної цитометрії на базі технології акустичного фокусування, а також комплексні технології ПЛР в реальному часі, digital і end-point ПЛР, від приготування проб до всебічного аналізу отриманих даних, під брендом Applied Biosystems.