Укр
Укр Eng Рус

Lighthouse Worldwide Solutions

Передові рішення для контролю повітря в чистих приміщеннях

Заснована в 1982 році, компанія Lighthouse Worldwide Solutions є провідним світовим постачальником систем моніторингу повітря в реальному часі та лічильників часток. Провідні технології, інноваційне програмне забезпечення та можливості інтеграції даних дозволяють клієнтам Lighthouse підтримувати високу продуктивність завдяки постійному моніторингу умов, які можуть мати негативний вплив на їхню продукцію. 

Компанія АЛТ Україна ЛТД

АЛТ Україна ЛТД є офіційним дистриб’ютором Lighthouse Worldwide Solutions в Україні.

Lighthouse пропонує широку лінійку рішень для моніторингу забруднень, яка включає в себе лічильники часток у повітрі, мікробіологічні пробовідбірники і лічильники часток у рідинах, а також датчики температури та вологості. На сьогодні цими рішеннями користуються на підприємствах напівпровідникової, фармацевтичної, інформаційної, біотехнологічної, аерокосмічної та оборонної промисловості по всьому світу.

 

Обладнання Lighthouse відзначене численними винагородами та стало еталонним для багатьох компаній, таких як Amgen, Genentech, Baxter, Pfizer, Bayer, Novo Nordisk, SpaceX, Tesla, Seagate, TSMC, Samsung, Lockheed Martin, Microchip, Medtronic, 3M, Boston Scientific та багатьох інших.

A