Укр
Укр Eng Рус

Thermo Fisher Scientific

The world leader in serving science

Thermo Fisher Scientific вже багато років є одним зі світових лідерів на ринку забезпечення науки передовими технологіями.

Компанія допомагає своїм Life Science клієнтам прискорювати і поглиблювати наукові дослідження, вирішувати складні аналітичні завдання, покращувати діагностику в медицині і підвищувати продуктивність лабораторій різного профілю. Завдяки корпоративним прем’єр-брендам – ​​Applied Biosystems, Invitrogen, Thermo Scientific і ін і поєднанню понять «Лабораторія» і «Послуги» компанія пропонує неперевершений симбіоз інноваційних технологій, зручності придбання продукції та всебічної підтримки клієнтів.

Компанія АЛТ Україна ЛТД

Ми є партнером Thermo Fisher Scientific вже багато років – ще з часів, коли компанія Life Technologies була частиною Thermo Fisher Scientific. Компанія АЛТ Україна ЛТД офіційний дистриб’ютор усіх прем’єр брендів Thermo Fisher Scientific в Україні, включаючи обладнання та програмне забезпечення для аналітичних, медичних, біологічних і промислових лабораторій.

 

Провідним брендом корпорації був і залишається Applied Biosystems – обладнання, інструментарій та реактиви, яким довіряють кращі вчені світу вже протягом 20 років. Дослідники, що вимагають ефективності, точності і золотого стандарту ДНК-технологій, використовують інтегровані системи сиквентування від Applied Biosystems, повний комплекс рішень для проточної цитометрії на базі технології акустичного фокусування, а також комплексні технології ПЛР в реальному часі, digital і end-point ПЛР – від приготування проб до всебічного аналізу отриманих даних – під брендом Applied Biosystems.

 

A