Укр
Укр Eng Рус

Hamilton Thorne

Інновації, на які можна покластися (Innovations to Rely On)

Hamilton Thorne – один з найбільших в світі виробників прецизійних лазерних пристроїв і передових систем аналізу зображень для досліджень фертильності, стовбурових клітин та біології розвитку.

Новаторські рішення компанії допомагають підвищити продуктивність і поліпшити результати досліджень в галузі регенеративної медицини, вивчення стовбурових клітин і фертильності.

Компанія АЛТ Україна ЛТД

Ми є офіційним партнером бренду на території України і пропонуємо нашим клієнтам рішення, яким довіряють кращі клініки ЕКО в усьому світі. Зокрема, лазерні системи Hamilton Thorne, які стали “золотим стандартом” для оснащення клінік ЕКО і використовуються репродуктологами по всьому світу для проведення точних мікрохірургічних процедур зі стовбуровими і іншими живими клітинами в лабораторії.

Hamilton Thorne також розробляє рішення для фармацевтичних і біотехнологічних компаній, університетських дослідницьких центрів та інших комерційних і академічних дослідницьких установ по всьому світу. Купуючи обладнання від Hamilton Thorne, ви будете мати можливість працювати на рівні провідних лабораторій світу.

 

A