Укр
Рус Укр Eng

Dia.Pro

INNOVATION – QUALITY – COMMITMENT

Dia.Pro Diagnostic Bioprobes Srl – глобальний ключовий гравець в галузі діагностики in vitro, який розробляє, виробляє і продає широкий спектр високоякісних і надійних інноваційних діагностичних приладів для діагностики in vitro.

Компанія вже 30 років генерує досвід і знання в галузі імунодіагностики інфекційних захворювань. У 2004 році Dia.Pro стала сертифікованою компанією IVD за стандартами якості ISO 13485 та ISO 9001, тим самим здобувши статус одного з лідерів з постачання на світовий ринок готових рішень для CE.

Компанія АЛТ Україна ЛТД

Наша компанія – ексклюзивний дистриб’ютор розробок компанії Dia.Pro на території України. Це дає нам змогу пропонувати нашим клієнтам всю лінійку продукції компанії – від обладнання до витратних матеріалів.

У продуктовому портфелі Dia.Pro понад 250 найменувань продукції, якою користуються і довіряють медики у 86 країнах світу. Всі розробки компанії виробляються в одному місці, на виробничих потужностях в Італії. Весь виробничий цикл є внутрішнім, від клітинних ліній до тестів IVD. Тому, пропонуючи рішення Dia.Pro нашим клієнтам, ми впевнені в якості та надійності кожного з них.

A